line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

11 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян

IMG 0503 До керівника району звернулися мешканці м. Балаклії та району переважно з особистих питань.

 

 

 

 

 

  Так, до Степана Івановича звернулася жителька с. Вербівка з проханням надати роз‘яснення щодо процедури відключення послуг газопостачання у нежитловому будинку. Більше року приміщення не використовувалося власниками як житлове і, відповідно, було припинено споживання комунальних послуг. Однак, згідно чинного законодавства, за відсутності подання щомісячно показників спожитого газу, нарахування здійснюються відповідно до останніх показників поданих споживачем або зафіксованих на газовому лічильнику. Голова району надав детальне роз‘яснення та доручив керівникові відповідної установи сприяти якнайшвидшому вирішенню даного питання.IMG 0507

  "Якщо у будинку ніхто не проживає і не користується комунальними послугами, зокрема послугами газопостачання, то у відповідному порядку необхідно звернутися до газової служби і написати заяву на пломбування крану подачі газу у приміщення. Таким чином нарахування сплати за відповідну послугу буде припинено," - проінформував Степан Масельський.

  Якщо такий варіант не підходить, то власник має передавати щомісячно показники газового лічильника контролеру або у особистому кабінеті на сайті газової служби. У інших випадках нарахування за газ будуть здійснюватися відповідно до останніх зафіксованих показників».

  Під час особистого прийому голова райдержадміністрації отримав колективне звернення від мешканців м. Балаклія з проханням надати роз‘яснення щодо вартості послуг водопостачання у багатоквартирні будинки. Керівник району звернув увагу громадян на те, що структура розрахування тарифу на відповідну послугу є середньо виваженою у межах Харківської області.

  «На сьогоднішній день тарифи регулюються відповідно до показників мінімальної заробітної плати, згідно вимог чинного законодавста. Однак, для тих категорій населення, які не взмозі або мають труднощі зі сплатою за послуги водопостачання у повному обсязі, державою передбачено механізм субсидії, у межах якого користувачам компенсується частина вартості комунальних послуг», - повідомив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь