line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Палії повинні нести за свої дії адміністративну, а у окремих випадках, і кримінальну відповідальність

IMG 0597Таке та інші рішення прийняті під час засідання комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Нарада відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації В’ячеслава Тищенка, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району та представників органів місцевого самоврядування.

  За повідомленням т. в. о. начальника Балаклійського РВ ГУ ДСНС у Харківській області Федора Купченка, за останній місяць у районі збільшилися випадки підпалу сухої рослинності, що становить 55% від загальної кількості пожеж. Лише за минулу добу працівниками служби пожежної охорони було здійснено 12 виїздів на гасіння підпалів сухої рослинності, а протягом чотирьох діб кількість виїздів становить 40.

  Не дивлячись на те, що громадянам донесено інформацію шляхом поширення у районних ЗМІ та під час подвірних обходів, громадяни продовжують самовільно випалювати суху рослинність, що призводить до негативних наслідків.

  Зважаючи на те, що кількість випадків самовільного підпалу сухостою сягає високого рівня, комісією прийнято рішення створити мобільно оперативну групу та залучити до неї керівників підприємств, які можуть надавати додаткову техніку підрозділам ДСНС для гасіння пожеж.

  У свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації В’ячеслав Тищенко наголосив, що з метою зниження кількості випадків самовільних підпалів сухої рослинності, на паліїв необхідно накладати штрафи за порушення законодавства.

  «Нажаль, кількість випадків самовільного підпалу сухостою останнім часом збільшилася, тому необхідно вживати відповідних заходів до тих, хто нехтує власною безпекою та безпекою громадян. Палії повинні нести за свої дії адміністративну, а у окремих випадках, і кримінальну відповідальність », - підкреслив В’ячеслав Тищенко.

  Досить детально було обговорено питання про хід ліквідації спалаху захворювання на вірусний гепатит А серед жителів смт Андріївка. Як проінформував селищний голова Євген Бабаков, на сьогоднішній день продовжують проводитися відповідні заходи спрямовані на ліквідацію спалаху вірусного захворювання у населеному пункті і станом на 12 квітня нових випадків захворювання не виявлено.

  Враховуючи те, що з моменту виявлення останнього випадку захворювання на вірусний гепатит А минуло більше 21 дня, членами комісії прийнято рішення зняти стан надзвичайної ситуації у селищі Андріївка. Однак, з населенням і надалі буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота, безкоштовно здійснюватиметься за зверненням громадян викачка та дезінфекція стічних ям, колодязів як на території приватних володінь, так і у місцях загального користування.

  З метою попередження випадків нового спалаху захворювання на вірусний гепатит А та створення безпечних умов життя для населення, наразі тривають роботи з виготовлення проекту побудови глибоководної свердловини та прокладення нового водогону у населеному пункті.

IMG 0601IMG 0604IMG 0595IMG 0614IMG 0596IMG 0598__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь