line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На семінарі – нараді опрацювали заходи з пожежної безпеки та благоустрою району

IMG 264813 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулася семінар-нарада за участю голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, сільських та селищних голів, громадськості.

 

  На порядок денний винесені питання про хід проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій, проведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку на території місцевих рад, підготовку та проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги, проведення заходів під час пожежонебезпечного періоду та інші.

  Як інформує завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Козінченко, останнім часом значно зросла кількість умисних підпалів місцевими жителями сухої рослинності, що у більшості випадків призводить до негативних наслідків. Таким чином у ході наради прийнято рішення залучити представників органів місцевого самоврядування до проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо небезпеки спалювання сміття на території приватних угідь і самовільного випалювання сухої трави та очерету.

  "Ми повинні притягти до адміністративної, а де вимагатимуть обставини, і до кримінальної відповідальності тих, хто умисно наражає на небезпеку життя громадян та шкодить довкіллю, - зазначив Степан Масельський. – Більш того, такі прецеденти мають бути висвітлені у засобах масової інформації, щоб кожен громадянин усвідомлював ступінь відповідальності за скоєне правопорушення."

  Детального обговорення потребувало питання проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій, який стартував у районі з 2 квітня 2018 року.

  У межах акції органами самоврядування проводяться заходи, спрямовані на благоустрій населених  пунктів та прилеглих до них територій, впорядкування парків, скверів, кладовищ, братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, створення зелених насаджень тощо.

  Підбиваючи підсумки наради, керівник району дав відповідні доручення сільським та селищним головам, міському голові, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району докласти зусиль для проведення заходів благоустрою на території громади на належному рівні.

  Також органам місцевого самоврядування необхідно, згідно з укладеними з районним центром зайнятості договорами, залучити до участі у заходах з благоустрою територій безробітне населення, яке перебуває на обліку у центрі зайнятості.

  "Я впевнений, що значна кількість громадян відгукнеться на дану пропозицію. Таким чином ми надамо тимчасові робочі місця безробітним верствам населення та залучимо додаткові ресурси до проведення благоустрою території району", - сказав Степан Масельський.

IMG 2653IMG 2651IMG 2659
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь