line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі триває реалізація інноваційного проекту "Енергія світла"

IMG 266913 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка.

 

 

 

  Нараду присвячено вирішенню питань про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об`єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

  Як поінформував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко, до пріоритетних завдань області входять питання будівництва, реконструкції та проведення ремонтних робіт об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Всі питання знаходяться на контролі керівника області Юлії Світличної.

  У ході засідання значну увагу було приділено реалізації програми, що сприяє розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості. За рахунок субвенції з державного бюджету у області планують побудувати 50 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Роботи з будівництва розпочнуться у травні місяці, наразі районам потрібно упорядкувати відповідну документацію.

  «У Харківську область надійшла вся субвенція. Після затвердження мережі закладів у Міністерстві охорони здоров’я України ми розпочнемо роботи», - сказав заступник голови ХОДА.

  Зокрема у Балаклійському районі тривають роботи з упорядкування відповідної документації проекту "Реконструкція будівлі амбулаторії загально практики сімейної медицини смт Донець КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", розташованої за адресою: вул. Центральна 5, смт Донець, Баалклійського району Харківської області".

  У межах впровадження в життя ініційованого Юлією Світличною проекту «Енергія світла», у районі визначається підрядник по проекту "Будівництво вуличного освітлення зі встановленням енергозберігаючих ламп по вул. Привокзальна. вул. Якова Чернігівця, вул. Сунична, вул. Ветеринарна, вул. Комунальна до перехрестя з вул. Кооперативна в смт Савинці Балаклійського району Харківської області".

  Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський наголосив на необхідності завершити корекцію проектів, які цього потребують, у відповідні терміни та тримати на контролі реалізацію проектів, по яким уже завершено виготовлення проектної документації.

  "Як тільки Міністерство охорони здоров'я України затвердить мережу будівництва амбулаторій, ми зможемо у повній мірі працювати над розвитком системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Також потрібно допрацювати питання вуличного освітлення та завершити процес коригування проектної документації на реконструкцію закладів освіти та інших обєктів соціальної сфери", - наголосив Степан Масельський.

 

           

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь