line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання підготовки до ЗНО, ремонту доріг та проведення Дня довкілля опрацювали на апаратній нараді

Maselskij16 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду, у ході якої опрацьовано низку провідних питань.

 

 

 

   Зокрема детального обговорення потребувало питання закінчення навчального року, організації підготовчих заходів до початку нового навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання для майбутніх випускників.

   У березні 2018 року учні старших класів вже взяли участь у пробному зовнішньому незалежному тестуванні, наразі триває підготовка до головного випускного іспиту. Значну увагу приділено питанню ремонту доріг місцевого значення. Наразі фахівці проводять необхідні підготовчі заходи та виготовляють проектно-кошторисну документацію для здійснення ремонту доріг, які складають місцеву мережу.

   На сьогоднішній день у області спеціалістами обстежено 32 дороги із 80. Зокрема у районі на 4 дорогах місцевого значення вже розпочато ремонтні роботи, протягом яких укладено 80 тонн асфальту. Загалом на дорогах місцевої мережі в поточному році планується виконати у 4 рази більше ремонтрих робіт, ніж було здійснено у минулому році.

   У ході апаратної наради також розгянули питання реалізації медичної реформи, призову громадян на строкову військову службу, стан проведення сільськогосподарських робіт та організації проведення Дня довкілля.

   «У районі вже проведено значну кількість заходів щодо упорядкування території міської, сільських та селищних рад, однак роботи ще досить багато. Тому 21 квітня ми повинні об’єднатися з нашими громадянами задля того щоб зробити нашу Балаклійщину охайною та комфортною», - сказав Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь