line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулися сходи громадян Яковенківської, Борщівської та Залиманської територіальних громад

IMG 068517 квітня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів сходи громадян територіальних громад с. Яковенкове, с. Борщівка та с. Залиман. У заході взяли участь сільські голови, депутати районної та сільських рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

         Під час зустрічі звіт про виконану роботу у минулому році представили голови сільських рад, керівники освітньої, медичної, соціальної та сільськогосподарської галузей.

          Протягом минулого року важливими для Яковенківської сільської ради були питання освоєння бюджетних коштів та поліпшення умов життя громадян. Так, на території громади завершено та введено в експлуатацію вуличне освітлення, виготовлено проектну документацію для здійснення капітального ремонту системи оплення у сільському клубі, проведено ряд ремонтних робіт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.IMG 0641

          Актуальними залишаються питання завершення ремонту доріг місцевої мережі, автобусного сполучення, здійснення ремонту системи опалення сільського клубу та питання вартості збуту сирого молока.

          "Нажаль, до наших повноважень не входить регулювання цінової політики на ринку молочної продукції, але я вбачаю вирішення даного питання на користь громадян шляхом створення кооперативу, - повідомив Степан Масельський. – Зі свого боку ми готові допомагати організаційно і фінансово вашій громаді у створенні кооперативу, де буде встановлена лабораторія для дослідження якості молока та створені всі належні умови для накопичення та зберігання продукту. Таким чином ви забезпечите себе новими робочими місцями та матимете змогу самостійно встановлювати ціну на власну продукцію. "

IMG 0659   Борщівською сільською радою значна увага приділяється охороні здоров‘я мешканців. Тільки протягом минулого року для потреб місцевого ФАПу придбано оргтехніку та електричний водонагрівач, наразі у приміщенні триває поточний ремонт. Для розвитку культурного життя мешканців с. Борщівка у приміщені сільського клубу замінено вікно на енергозберігаюче металопластикове, встановлено захисну металеву решітку, придбано ноутбук, встановлено дитячий майданчик, облаштовано футбольне поле для тренувань сільської футбольної команди.

           Відкритими залишаються питання ремонту покрівлі у сільському клубі, ремонт у приміщенні сільської бібліотеки, забезпечення новітнім матеріально-технічним забезпеченням Борщівського НВК та ремонт доріг. Голова райдержадміністрації надав детальне роз’яснення з даного питання.

           "До цього часу 510 км доріг Балаклійського району обслуговувалися Службою Автомобільних Доріг України. Однак з 1 січня 2018 року, у результаті реформування 360 км їх протяжності складають мережу доріг місцевого значення, що знаходяться на балансі Харківської обласної державної адміністрації та фінансуються з Харківського обласного державного фонду, - поінформував Степан Масельський. - Наразі фахівці обстежують стан доріг місцевої мережі, визначається обсяг робіт та проводяться перші тендери."

          Протягом минулого року Залиманською сільською радою за рахунок субвенції з районного бюджету придбано тепловий генератор для опалення сільського Будинку культури, відремонтовано топкову. У ФАПі в с. Залиман встановлено захисні решітки на вікна, здійснено ремонт паркану, вікна у приміщенні оснащено жалюзі. У ФАПі с. Норцівка відремонтовано покрівлю та ґанок.IMG 0687

         Потребують вирішення питання ремонтних робіт у Будинку культури, завершення внутрішніх ремонтрих робіт у ФАПі с. Норцівка, оновлення матеріально-технічної бази школи, відкриття дошкільного навчального закладу та ремонт системи водопостачання.

           " Забезпечення якості освіти, у тому числі і дошкільної, входить до провідних завдань району, тому ми, як і обіцяли, працюємо над тим, щоб 1 вересня дошкільнята почали відвідувати сучасний дошкільний підрозділ на території ліцею", - сказав Степан Масельський.

IMG 0646IMG 0689IMG 0683

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь