line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична зустрілася з Послом Австралії в Україні

18042018Під час зустрічі голова ХОДА та Меліса О’Рурк обговорили результати двосторонніх відносин і намітили плани щодо подальшої співпраці.

 

 

 

 

  Юлія Світлична окреслила соціально-економічну і суспільно-політичну ситуацію у регіоні, відзначивши значний потенціал Харківщини у багатьох сферах.

  «За соціально-економічним розвитком Харківська область займає провідні позиції. Незважаючи на те, що ми маємо спільний кордон з Росією та Донецькою й Луганською областями. Саме в цьому і особливість, що прикордонний регіон розвивається динамічніше і швидше, ніж ті, що знаходяться на кордоні з Євросоюзом», - сказала Юлія Світлична.  

  Вона відзначила результати, які регіон має у промисловості, освітній сфері та спорті.

  «Маємо імідж безпечного регіону, де проводяться спортивні змагання міжнародного рівня. Це дозволяє не тільки популяризувати спорт, а й пожвавити економіку, показати міжнародним партнерам, що Харківщина - стабільний регіон, - зазначила Юлія Світлична. - Ми цінуємо підтримку іноземних партнерів. Завдяки прямій співпраці з міжнародними представництвами маємо можливість розказати про потенціал та можливості Харківської області. І тим самим активізувати двосторонні відносини. Найкращим результатом є відкриття нових виробництв на території регіону або підписання договорів і контрактів щодо співпраці з харківськими підприємствами». 

  Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні відзначила, що Харківщина є пріоритетним регіоном. 

  «На Харківщині проходить низка важливих подій і цікавих заходів. Окрім того, мені було цікаво приїхати до вашої області, тому що ви єдиний в Україні губернатор-жінка. Для мене дуже важливо, що на місцевому рівні жінки мають можливість підніматися по кар’єрних сходах», - сказала Меліса О’Рурк.

  Вона також висловила впевненість у подальшому розвитку співпраці з Харківською областю.

  «Відносини з вашим регіоном почалися завдяки не дуже приємній події – авіакатастрофі у 2014 році. Але ця трагедія стала гарною основою для розвитку подальшої співпраці. Ми вдячні вам за допомогу, яка була надана нашій та іншим країнам», - сказала Меліса О’Рурк.

  Вона також відзначила співпрацю у культурній сфері. Зокрема, за її словами, було проведено декілька спільних заходів. Мова йде про приїзд одного з австралійських диригентів, який зіграв у Харкові з молодіжним оркестром. Також до регіону була привезена мистецтвознавська виставка. Ще одна - експозиція масок – харків’янам буде представлена незабаром.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь