line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі готують до відкриття місця масового відпочинку

IMG 0908Таке та інші питання розглянули під час засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

   Як поінформував у своїй доповіді про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко, протягом минулого року у Харківській області жодна людина не загинула на обладнаних пляжах.

   «Загалом на водних об’єктах у 2017 році загинуло 50 громадян, з яких четверо дітей. Основними причинами загибелі людей стали порушення правил поведінки на воді та купання у стані алкогольного сп’яніння. Всі випадки загибелі людей на водних об'єктах сталися поза межами обладнаних пляжів», - навів дані Павло Пономаренко.

   На сьогоднішній день у області розпочато роботи з підготовки до відкриття 60 місць масового відпочинку на водних об’єктах, з них у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку - 11, на базах відпочинку - 19, пляжів загального користування - 30.

   Зокрема, у Балаклійському районі визначено ряд заходів щодо обстеження та приведення у відповідність  до норм пожежної безпеки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме: проведення деревообробки дерев’яних споруд та встановлення пожежної сигналізації, відповідними службами обстеження дна акваторії та перевірку території закладів на вибухонебезпечні предмети, перевірку електрообладнання та електроустановок, обстеження питної води та води місця купання дітей та інше.

   « Ми повинні створити безпечні умови для відпочинку наших громадян у місцях масового відпочинку та дитячих закладах оздоровлення. На сьогоднішній день у нас є всі фінансові та організаційні можливості вжити відповідних заходів», - підкреслив Степан Масельський.

IMG 0911

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь