line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі продовжується підготовка до травневих свят та ЗНО

aparatna naradaТаке доручення отримали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації під час апаратної наради 23 квітня. Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

  Провідними були питання організації та проведення у районі травневих свят, підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, здійснення ремонтних робіт на дорогах місцевого значення, підбиття підсумків виконаних робіт з благоустрою територій під час проведення Дня довкілля та інше.

  21 квітня у районі відзначили день Довкілля, у межах якого здійснено роботи з благоустрою на території міста, сільських та селищних рад. Для наведення ладу у парках, скверах, вулицях, прибудинкових територіях та у зонах відпочинку задіяли 3 одиниці техніки, ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено понад 40 кубічних метрів сміття. З метою озеленення територій та підвищення екологічної безпеки висаджено більше 600 одиниць багаторічних зелених насаджень. Однак роботи з благоустрою ще не завершені і продовжуватимуться до кінця травня.

  Окрему увагу було приділено питанням підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районі. Перший іспит з математики майбутні випускники складуть вже 22 травня, завершиться основна сесія ЗНО 13 червня іспитом з хімії.

  У ході наради голова райдержадміністрації Степан Масельський дав доручення вжити відповідних заходів щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного тестування.

  «Залишилось досить мало часу до найголовнішого іспиту для випускників 2018 року, тому ми повинні подбати про те, щоб кожен учень мав всі умови для того, аби скласти належним чином зовнішнє незалежне тестування. Адже успішні результати ЗНО – це прямий шлях до омріяного вищого навчального закладу», - зауважив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь