line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський: спільними зусиллями ми зможемо зробити наш район розвиненим та комфортним для життя

IMG 100824 квітня у с. Морозівка відбулися сходи громадян під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

   У зустрічі взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, сільський голова Олександр Поберій, депутати районної та сільської рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфер, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

   Як поінформував сільський голова Олександр Поберій, у 2017 році Морозівською сільською радою виконано поточний ремонт автодороги проїзд з вул. Дружби на вул. Центральну в селі Морозівка, придбано та встановлено захисні решітки на вікна у ФАПі, встановлено огорожу на території закладів охорони здоров‘я в с. Морозівка та с. Вільхуватка.

   За рахунок коштів районного та місцевого бюджетів здійснено капітальний ремонт приміщень сільського Будинку культури, закуплено музичну апаратуру, котел для опалення приміщення.

   У поточному році заплановано придбання інвентарю для дитячого ігрового майданчика та інвентарю для сільських Будинків культури с. Морозівка та с. Вільхуватка, здійснення поточного ремонту пам‘ятників, очищення колодязів, продовження ремонтних робіт доріг комунальної власності, організацію та проведення громадських робіт. Однак, залишається ще низка відкритих питань.

   Зокрема, до голови району Степана Масельського звернулися мешканці с. Морозівка з проханням сприяти у вирішенні питання вивозу побутового сміття, яке накопичилося на території населеного пункту, оскільки несанкціоновані сміттєзвалища мають негативний вплив на естетику села та навколишнє середовище в цілому.

   «У першу чергу кожен громадянин повинен особисто дбати про чистоту та добробут своєї громади, адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять, - зауважив Степан Масельський. – Задля очищення села від побутових відходів потрібно придбати спеціальну техніку, за допомогою якої можна буде не тільки вивозити сміття, але й розчищати дороги від снігових заметів взимку. Якщо об’єднати зусилля декількох територіальних громад, то протягом року це питання буде вирішено.»

   Також до Степана Івановича звернулися мешканці с. Морозівка з пропозицією відкрити дитячі гуртки на базі сільського Будинку культури. У селі досить багато талановитої молоді, яка прагне розвивати та примножувати культурну спадщину нашого краю. Це питання керівник району доручив взяти на контроль начальнику відділу культури райдержадміністрації.

IMG 1026Підбиваючи підсумки зустрічі, Степан Масельський розповів про план розвитку району у поточному році та висловив слова вдячності мешканцям Морозівської територіальної громади за допомогу і підтримку жителів міста Балаклія під час надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року на військовій частині А 13/52.

«Ми не залишилися на одинці зі своїм лихом. З перших годин трагедії керівник області Юлія Світлична знаходилася разом з нами і допомагала оперативно вирішувати нагальні питання. Президент України постійно у телефонному режимі тримав це питання на контролі, у той же день на місце події прибув Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман. Завдяки значній фінансовій допомозі з державного та обласного бюджетів, нам вдалося у найкоротші терміни відновити пошкоджені будівлі у місті та реалізувати всі заплановані проекти у 2017 році, - підкреслив голова райдержадміністрації. - Ми відчули допомогу не тільки з боку Уряду, але й від простих громадян і я щиро вдячний вам за це. Події березня 2017 року показали, що в єдності ми здатні подолати лихо і тому я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо зробити наш район розвиненим та комфортним для життя».

IMG 1011IMG 1015IMG 1016IMG 1020IMG 1023IMG 1006


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь