line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час сходів громадян в смт Савинці визначили пріоритетні напрямки розвитку територіальної громади

IMG 1051Зустріч з представниками Савинської територіальної громади відбулася під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

   На сходах громадян були присутні голова районної ради Олександр Літвінов, депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький та Валерій Білокудря, селищний голова Юрій Матвієнко, депутати районної та селищної рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфер, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

   Під час свого звіту Савинський селищний голова Юрій Матвієнко наголосив, що протягом 2016-2017 років селищноюIMG 1047радою з метою вирішення питання водозабезпечення місцевих жителів завершено проектні роботи та проведено 2 тендера на будівництво розвідувально - експлуатаційної глибоководної свердловини, здійснено ремонтні роботи в Будинках культури смт Савинці, с. Раківка та с. Довгалівка. Проведено ремонт покрівлі у багатоквартирних будинках, завершено газифікацію смт Савинці, придбано нове обладнання для харчоблоку Савинського НВК.

   У поточному році буде здійснено капітальний ремонт системи водопостачання, продовжиться ремонт покрівлі багатоквартирних будинків, буде завершено освітлення вулиць населених пунктів, продовжуватимуться роботи з побудови амбулаторії загальної практики сімейної медицини та інше.

   Актуальним для громади залишається питання стосовно роботи цукрового заводу, адже наявність функціонуючого підприємства на території селищної ради, забезпечує наявність робочих місць і сприяє економічному розвитку населеного пункту.

   «На даний момент підприємство знаходиться у приватній власності, а значить держава ніяким чином не може впливати на рішення та дії суб’єктів підприємницької діяльності, якщо вони не порушують українського законодавства. Однак ми готові всебічно сприяти розвитку агропромисловості у районі та надавати підтримку підприємствам, - зазначив Степан Масельський. – Наразі керівництво заводу не охоче йде з нами на контакт, але ми розуміємо наскільки важливо для місцевих жителів мати на території населеного пункту успішне процвітаюче підприємство, тому і надалі будемо вживати відповідних заходів щодо вирішення цього питання на користь громади.»

IMG 1063На завершення голова району повідомив, що в цілому соціально-економічний розвиток району протікає стабільно, не дивлячись на те, що події 23 березня 2017 року на 65-му військовому арсеналі внесли свої корективи. Завдяки всебічній підтримці Президента України, Уряду та керівництва області район продовжує розвиватися та в змозі самостійно вирішувати нагальні питання.

«Сьогодні ми досягли повного взаєморозуміння з Харківською обласною державною адміністрацією та заручилися надійною підтримкою з боку голови області Юлії Світличної. Завдяки фінансовій децентралізації всі районні програми реалізовуються вчасно та мають позитивні результати, - підкреслив Степан Масельський.»

IMG 1046IMG 1055IMG 1061


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь