line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми підтримуємо ініціативи громадян, спрямовані на покращення благоустрою нашого району. Степан Масельський.

IMG 1067Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян. До керівника району зверталися громадяни переважно з питань соціального, правового та особистого характеру.

 

 

 

   Так, до Степана Івановича звернулася жінка, яка перебуває у статусі внутрішньо переміщеної особи з території окремих регіонів Донецької та Луганської областей з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та придбання лікарських засобів, які не входять до переліку медичних препаратів у межах Урядової програми «Доступні ліки». Голова району доручив керівникам відповідних структур райдержадміністрації розглянути це питання на комісії та вжити відповідних заходів.

   «Ми розуміємо, у яких непростих умовах опинилися переселенці з тимчасово окупованих територій, тому готові зі свого боку надавати допомогу у межах нашої компетенції», - зауважив Степан Масельський.

   У ході особистого прийому голова райдержадміністрації отримав прохання від мешканця м. Балаклії сприяти у перевірці вирубки лісових насаджень на території району, контролю за діяльністю ОСББ та інших правових питань. Степан Іванович взяв до уваги надану інформацію та доручив правоохоронним органам взяти на особистий контроль вирішення даної проблеми.

IMG 1068Окремої уваги потребувало питання ямкового ремонту доріг у межах міста Балаклія. Мешканець звернувся до голови району з пропозицією перевірити якість проведення ремонтних робіт та вжити відповідних заходів у разі порушення технології їх виконання.

«Найдієвіший механізм контролю за якістю виконання ремонту дорожнього покриття – це громадськість. Ми підтримуємо ініціативи громадян, спрямовані на покращення благоустрою нашого району. Однак, потрібно розуміти, що ямковий ремонт – це лише тимчасове вирішення проблеми. Для утримання доріг у належному стані, Урядом у поточному році запроваджується низка програм, спрямованих на капітальні та поточні ремонтні роботи дорожного покриття», - повідомив Степан Масельський.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь