line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виділені кошти на капітальний ремонт покрівель багатоквартирних будинків, доріг та системи водопостачання

IMG 2048У ході ХХХІІ (позачергової) сесії Балаклійської районної ради прийнято рішення внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку району.

 

 

 

 

  Так, комунальному підприємству "Балаклійський Житлокомунсервіс" з районного бюджету надано підтримку для придбання лічильників та трансформаторів струму зі зняттям та встановленням у багатоквартирних житлових будинках, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Балаклія. Також для задоволення житлово-господарських вимог громади виділено кошти на придбання трактора, погрузочного обладнання до ньогота ковша.

  Комунальному підприємству "Балаклійський водоканал" спрямовано кошти на придбання каналізаційних люків, матеріалів для поточного ремонту аварійної ділянки водопровідних мереж, які розташовані на пров. 1-го Травня у м. Балаклія та придбання глибинних насосів. Також виділено кошти на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту водомереж в смт Савинці по вул. Слобожанська, Талалая, Лісна.

  За кошти районного бюджету буде проведено реконструкцію котельні і теплових мереж по вул. Шкільна у смт Савинці, придбано і встановлено теплові лічильники на 62 багатоквартирних житлових будинках м. Балаклія.

  Також з районного бюджету виділено додаткові кошти на завершення ремонтно-відновлювальних робіт у житлових будинках, які розташовані в м. Балаклія за адресою вул. Івана Франка, № 22 та № 24, і вул. Буровиків, № 2 та № 6.

  Капітальні ремонтні роботи будуть проведені і в багатоквартирних будинках, які знаходяться у населених пунктах району. Зокрема, на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Центральна, 23у смт Донець виділено понад 400 тис. грн, на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Паркова, 2-А в смт Андріївка спрямовано близько 300 тис. грн., також за кошти районного бюджету буде здійснено капітальний ремонт покрівлі 4-х житлових будинків у с. П"ятигірське по вул. Перемоги, 29, вул. Стадіонна, 4, вул. Миру, 5 та вул. Вишнева, 1 на загальну суму близько 1,4 млн. грн.

  Також за кошти районного бюджету буде здійснено капітальний ремонт обрядової зали, холу та фасаду приміщення Балаклійського відділу державної реєстрації актів цивільного стану та виконано капітальний ремонт їдальні Вишнівської загальноосвітньої школи, капітальний ремонт м’якої покрівлі у Веселівській та П’ятигірській загальноосвітніх школах.

  У ході проведення сесії депутатським корпусом виділено близько 2,5 млн. грн. на експлуатаційне утримання та поточний ремонт автодоріг загального користування місцевого значення Балаклійського району по автодорогах «Нурове-Гусарівка», «Балаклія-Бригадирівка», «Балаклія-Яковенкове», «Шевелівка-Лозовенька».

  "В умовах фінансової децентралізації місцеві бюджети більше не залежать від державного бюджету, тому ми маємо змогу самостійно планувати розвиток нашої територіальної громади та втілювати у життя реальні проекти. На сьогоднішній день ми працюємо над тим, щоб кожного дня наш Балаклійський район змінювався на краще", - підкреслив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь