line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина готується до відзначення пам’ятних дат

IMG 1250Таке питання опрацювали керівники органів місцевого самоврядування сьогодні під час семінару – наради. Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського, за участю голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

  Як інформує начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Супрун, з метою відзначення на належному рівні Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у кожній сільській та селищній раді протягом 8 та 9 травня будуть проведені урочисті мітинги з покладанням живих квітів до пам’ятних знаків, святкові концерти, частування ветеранів та гостей заходів "солдатською кашею". У кожному навчальному закладі з учнями будуть проводитись виховні години, зустрічі з ветеранами, тематичні флешмоби та інші заходи.

  У місті Балаклія потягом дня 8 травня у районному краєзнавчому музеї буде представлена експозиція "Балаклійщина у полум’ї війни", відвідування експозиції безкоштовне. Ввечері того ж дня на площі Ростовцева у м. Балаклія відбудеться святковий концерт "Салют перемоги" за участю танцювальних та вокальних колективів району, на завершення святкового дійства заплановано проведення наземного феєрверку з холодними вогнями.

  9 травня з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятника Загиблим воїнам на Алеї Слави, марш старшокласників та воїнів-інтернаціоналістів під звуки духового оркестру.

  З метою належного відзначення пам’ятних дат у районі здійснюються заходи з благоустрію всіх братських могил, військових поховань, інших пам’ятників  та пам’ятних знаків. На сьогоднішній день повністю відремонтовано пам’ятники та упорядковано прилеглу територію майже у кожній сільській та селищній радах, в інших населених пунктах ремонтні роботи будуть завершені до 7 травня.

  Також з метою захисту мешканців Балаклійського району у період проведення культурно-масових заходів відповідними службами будуть здійснені заходи щодо підвищення рівня охорони територій, будівель та приміщень, буде перевірено наявність засобів оповіщення та засобів пожежегасіння, оголошень з номерами телефонів оперативних служб та інші заходи.

  Під час проведення урочистих заходів, виховних годин та флешмобів на місцях чергуватимуть медичні працівники та карети швидкої допомоги.

  Підбиваючи підсумки розглянутих питань, керівник району в черговий раз наголосив на тому, що у зв’язку із залученням до проведення урочистостей дітей, людей похилого віку та з метою забезпечення безпеки громадян у місцях масового скупчення, під час заходів повинно здійснюватися чергування медичних працівників, карет швидкої допомоги, правоохоронних органів та підрозділів ДСНС.

  "Ми повинні докласти всіх зусиль щоб відзначення пам’ятних дат у районі відбулося на належному рівні. Це наш обов’язок не тільки як посадових осіб, але й, у першу чергу, як громадян, які шанують свою історію та пам’ятають своїх героїв", - підкреслив Степан Масельський.

IMG 1266IMG 1252IMG 1262


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь