line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час літніх канікул у районі буде оздоровлено майже 8 тисяч дітей шкільного віку

IMG 1271Питання про підготовку та проведення літнього оздоровлення дітей Балаклійського району на 2018 рік опрацювали голови органів місцевого самоврядування сьогодні на семінарі-нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

 

 

  Як повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кунденко, за статистичними даними всього у районі нараховується 8054 дитини шкільного віку, з них 7900 дітей планується охопити послугами оздоровлення та відпочинку, що становить 98% від загальної кількості.

  Під час проведення оздоровчої кампанії 2018 року значну увагу буде приділено дітям, які потребують додаткової соціальної уваги та підтримки: дітям сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, дітям учасників бойових дій, дітям з інвалідністю, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям диспансерної групи, талановитим та обдарованим дітям, дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, дітям зі статусом внутрішньо переміщених осіб.

  У Балаклійському районі нараховується 35 закладів, що входять до мережі оздоровлення та відпочинку дітей, у тому числі позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія" та дитячий оздоровчий табір санаторного типу на базі санаторію-профілакторію "Факел" ГПУ "Шебелинкагазвидобування".

  Оздоровлення дітей здійснюватиметься у ІІІ зміни за рахунок коштів місцевих бюджетів та підприємств району. Зокрема до ПДЗОВ "Олімпія " на оздоровлення та відпочинок у І та ІІІ оздоровчі зміни прибуде 110 дітей пільгових категорій, всього у закладі буде оздоровлено 960 дітей.

  З метою покращення умов перебування дітей під час літнього періоду на території закладу, що перебуває у спільній власності громади Балаклійського району ПДЗОВ "Олімпія", з районного бюджету виділено близько 450 тис. грн. на закупівлю меблів, м'якого інвентарю, оновлення харчоблоку, ремонту електромереж та інших робіт.

  Для забезпечення своєчасного відкриття та належного функціонування, всі оздоровчі заклади будуть обстежені районною комісією на предмет готовності до роботи у літній період поточного року, здійснено контроль за дотриманням вимог протипожежної безпеки, забезпечення громадського порядку та охорони території закладів, обстежено водойми.

  Загалом з районного бюджету на фінансування оздоровчої кампанії у поточному році виділено понад 2 млн. грн. За рахунок цих коштів буде придбано путівки для відпочинку дітей пільгових категорій, буде забезпечена робота закладів з денним перебуванням та інше.

  "Ми повинні подбати про здоров'я та дозвілля наших дітей у літній період, особливо це стосується дітей пільгових категорій. Нажаль не кожна родина з різних причин в змозі забезпечити своїм дітям відпочинок у дитячому таборі, тому наше завдання допомогти цим дітям провести літні канікули з максимальною користю для їх духовного відпочинку та фізичного здоров'я", - підкреслив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь