line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі готуються до проведення зовнішнього незалежного оцінювання

IMG 1901Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді присвяченій підготовці та проведенню зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

 

 

 

  Засідання відбулося під керівництвом заступника голови Харківської обласної адміністрації Анатолія Бабічева.

  У ході наради було опрацьовано питання забезпечення організованого підвезення учнів до пунктів проведення ЗНО та у зворотному напрямку, безперебійного електропостачання, стовідсоткової явки педагогічних працівників, залучених до роботи на пунктах тестування, та присутності медичних працівників на пунктах

  "Успішність результатів зовнішнього незалежного оцінювання залежить від того, в яких умовах будуть складатися іспити. Робота вже проведена дуже серйозна. Регіональний центр оцінювання якості освіти та департамент освіти і науки щодня працювали над цим питанням, тому сьогодні ми повинні визначити, які питання залишилися відкритими та консолідовано підійти до їх вирішення", - звернувся до присутніх Анатолій Бабічев.

  Як поінформувала директор департаменту освіти у науки Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова, у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з іспиту з математики, 24 травня учні пройдуть тестування з української мови та літератури. Завершиться зовнішнє незалежне оцінювання 13 червня іспитом з хімії. У області визначено 7 округів проведення ЗНО, до яких входить Балаклійський район.

  За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Швід, цього року у районі зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть 365 випускників закладів загальної середньої освіти та 3 учні, що навчаються за формою навчання за екстернатом. З правоохоронними органами та службою надзвичайних ситуацій відпрацьовано заходи щодо безпеки учнів під час проведення зовнішнього незалежного тестування, складено графік чергування відповідальних педагогічних працівників та медиків на пунктах тестування.

  Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Степан Масельський наголосив на необхідності належної підготовки та проведення ЗНО у районі та забезпечення безпеки учнів під час складання іспиту.

  "Попереду на наших випускників чекає досить важливий іспит, адже цього року підсумки ЗНО будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації, тому ми повинні створити всі належні умови, щоб учні склали тестування у комфортних умовах. На сьогоднішній день підготовку Балаклійського району до проведення зовнішнього незалежного тестування виконано на 100%. Я бажаю всім учасникам ЗНО успіхів та сподіваюся, що цього року результати тестування будуть ще кращими, ніж у попередньому році", - резюмував Степан Масельський. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь