line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коли на місця передаються великі фінансові ресурси, необхідний якісний аудит. Юлія Світлична

-ef5c11 травня керівник ХОДА провела нараду з головою Рахункової палати України Валерієм Пацканом, який відвідав Харківщину з робочим візитом.

 

 

 

 

  Під час наради Юлія Світлична та Валерій Пацкан обговорили подальшу співпрацю та розробку «дорожньої карти» спільних дій у сфері ефективного використання фінансових ресурсів.

  «Рахункова палата – найвищий орган, який контролює використання та надходження фінансових ресурсів. Це особливо важливо саме сьогодні, коли збільшуються місцеві бюджети, - наголосила голова ХОДА. - Коли на місця з державного бюджету передаються великі грошові ресурси, необхідний якісний аудит. Таку співпрацю я підтримую. Адже головне – це користь держави. Якісне використання фінансів надає можливість більше зробити на місцях, більше побудувати, що сприяє соціально-економічному розвитку регіону».

  Юлія Світлична запевнила голову Рахункової палати України в повній підтримці роботи територіального представництва цієї інституції в Харківській області. Валерій Пацкан, у свою чергу, відзначив, що аналіз діяльності керівництва Харківщини свідчить про активну роботу в регіоні.

  «Я б хотів, щоб Рахункова палата стала вам помічником у вашій роботі. Наше завдання – так само, як і ваше, - показати, що в державі прозоро використовуються фінанси, - звернувся до керівника області голова Рахункової палати. - Сподіваюсь, що найближчим часом наша комунікація дасть позитивні результати».

  Говорячи про напрямки роботи, яким Рахункова палата приділятиме найбільшу увагу, Валерій Пацкан відзначив питання використання фінансових ресурсів органами місцевого самоврядування.

  «Ми провели моніторинг коштів, які залишаються на залишках у мерів та ОТГ. Це 24 мільярди. Хтось по-різному може трактувати цю цифру. Але їх не використовувати, ці кошти, в частині розбудови міст, інфраструктури – це так само є злочином», - відзначив голова Рахункової палати.

  Він проанонсував проведення найближчим часом заходу за підтримки німецьких партнерів (GIZ та Офісу Канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україні), метою якого стане роз’яснення міським головам та керівникам ОТГ питань ефективного використання бюджетних коштів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь