line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Аналіз ходу підготовки до нового опалювального сезону та проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання

aparatna naradaТакі доручення отримали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району від голови районної державної адміністрації Степана Масельського, сьогодні, у ході апаратної наради.

 

 

 

  Під час засідання керівник району наголосив, що із завершенням опалювального сезону, потрібно не зволікаючи часу вжити заходів щодо підготовки системи теплопостачання до нового сезону.

  Крім того, основне питання, розглянуте на апаратній нараді, стосувалося підготовки навчальних закладів до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання, яке розпочнеться 22 травня. Як підкреслив голова райдержадміністрації, зовнішнє незалежне оцінювання повинно бути проведено на високому рівні.

  Наразі до закінчення підходить навчальний рік, тому уже зараз потрібно починати підготовку навчальних закладів до нового – 2018-2019 року. На цьому, під час розгляду наступного питання, зробив наголос голова райдержадміністрації.
  На контролі керівника району знаходиться питання щодо здійснення заходів з призову громадян України на строкову військову службу та залучення до контрактної служби у Збройні сили України.
 Також увага була акцентована на проведенні ремонту і експлуатаційному утриманні доріг загального користування місцевого значення й обкосу узбіччя доріг, прилеглих до сільгоспугідь.

 За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь