line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час селекторної наради опрацювали питання протипожежної безпеки у закладах відпочинку та оздоровлення

IMG 1978Засідання відбулося під керівництвом голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної, за участю голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

 

  На обговорення винесено питання готовності закладів охорони здоров'я, соціальної сфери та дитячих таборів до оздоровчого сезону 2018 року, санітарних норм та забезпечення безпеки харчових продуктів охорони здоров'я та відпочинку і стану протипожежної безпеки в регіоні.

  "Питанням пожежної безпеки потрібно приділяти значну увагу, особливо у період оздоровчої кампанії в усіх закладах і в усіх напрямках зазначених сфер, - наголосила Юлія Світлична. - Окрім забезпечення інфраструктури на відповідність чинному законодавству, особливу увагу слід приділити санітарній готовності зазначених закладів. Ніщо не може загрожувати ні пожежній безпеці, ні здоров'ю дітей під час літнього оздоровчого періоду."

  Протягом літнього періоду у Балаклійському районі послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити 7900 дітей, що становить 98% від загальної кількості. Загалом нараховується 35 закладів, що входять до мережі оздоровлення та відпочинку дітей, у тому числі позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія" та дитячий оздоровчий табір санаторного типу на базі санаторію-профілакторію "Факел" ГПУ "Шебелинкагазвидобування". Оздоровлення буде здійснюватися у ІІІ зміни, І зміна у ПДЗОВ "Олімпія" розпочинається 09 червня 2018 року, у оздоровчому таборі "Факел" з 08 червня 2018 року.

  З метою забезпечення протипожежної безпеки та приведення закладів відпочинку у відповідність до санітарних норм, на території закладів оздоровлення та відпочинку дітей Балаклійського району проводиться вогнезахист дерев'яних конструкцій горищних приміщень, перевірка надійності стану пристроїв захисту від блискавки, обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів, здійснено технічне обслуговування  вогнегасників, виконано роботи  з монтажу світильників аварійного освітлення.

  Також тривають роботи з обстеження питної води, води в місцях купання дітей, обстеження дна водоймищ, які знаходяться на території закладів. Роботи будуть завершені до кінця травня.

  Підбиваючи підсумки наради голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу на необхідності завершення заходів з перевірки дитячих таборів у визначені терміни та належної їх підготовки до літнього оздоровчого періоду.

  "Залишається досить мало часу до відкриття сезону літнього відпочинку, тому ми повинні подбати про те, щоб кожна дитина проходила оздоровлення у відповідних умовах. Адже на період оздоровлення батьки доручають нам найдорожче, що у них є – своїх дітей. Особливу увагу слід приділити протипожежній безпеці, санітарним вимогам до утримання харчоблоків та зберігання продуктів", - підкреслив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь