line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Запуск регіональних соціальних проектів та програм – приорітет для Харківщини. Юлія Світлична

-7726Голова ХОДА виступила з доповіддю в рамках засідання колегії Міністерства соціальної політики України.

 

 

 

 

 

  Захід відбувається під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Харкові 17 травня.

  Звертаючись до учасників колегії, Юлія Світлична наголосила на важливості проведення заходу саме на Харківщині.

  «Адже саме тут, на сході, сконцентрована велика кількість внутрішньо переміщених осіб, чорнобильців, учасників бойових дій. А це саме ті категорії громадян, які сьогодні потребують особливої уваги та підтримки з боку держави. Це пріоритет для регіону», - сказала керівник Харківської ОДА.

  Вона відзначила, що керівництво області знаходиться в постійному контакті з Мінсоцполітики щодо вирішення питань соціального забезпечення.

  «Ми багато спілкуємось з людьми і розуміємо, що дві третини всіх звернень стосуються саме соціальних гарантій та поліпшення соціальних умов. Тому сьогодні потрібні прозорі, зрозумілі, дієві підходи, напрацьовані разом з людьми і для людей», - підкреслила Юлія Світлична.

  Вона також повідомила, що, окрім співпраці з урядом та постійної роботи щодо посилення регіональної економіки, в області реалізується низка місцевих програм зі сфери соцзахисту.

  «Запуск нових регіональних та місцевих соціальних проектів та програм – це особливий пріоритет для Харківщини. Розвиток цього напряму став можливим завдяки кардинальному підвищенню фінансової спроможності місцевих бюджетів, а також залученню коштів міжнародних партнерів, - сказала Юлія Світлична. - Ми змогли в рази наростити фінансування соціальної сфери. Побудували нові об’єкти, серед яких - найбільший в Україні центр, де надаються 400 видів адміністративних та соціальних послуг. А головне, що децентралізація дозволила вийти на сучасні формати ефективної взаємодії влади, бізнесу та громадського активу Харківщини. Адже сьогодні ми повинні чути не тільки проблеми, а і конструктивні пропозиції людей».

  Як приклад такої ефективної взаємодії, керівник області навела Програму сприяння забезпеченню житлом учасників бойових дій, за якою з обласного бюджету відшкодовується 40% вартості квартир.

  «За два роки реалізації програми житло на пільгових умовах отримали вже 87 сімей. У тому числі 10 сімей переселенців. І на цей рік плануємо придбати ще 50 квартир, - навела дані голова ХОДА. - Такі механізми дозволяють отримати максимальний системний ефект в економіці та соціальній сфері. Це і є головна мета реформ. І саме цьому питанню приділяє особливу увагу Президент України та особисту увагу - прем’єр-міністр».

  Юлія Світлична підкреслила, що тільки спільними зусиллями влади всіх рівнів та суспільства можна забезпечити результат.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь