line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулася зустріч керівників органів місцевого самоврядування з представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області

IMG 2037

Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у виїзній нараді Головного територіального управління юстиції у Харківській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольги Тимощук.

  Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у виїзній нараді Головного територіального управління юстиції у Харківській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольги Тимощук.

  У нараді взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, представники Головного територіального управління юстиції у Харківській області, керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Балаклійської районної державної адміністрації.

  Зустріч відбулася у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", з метою формування правової культури суспільства та реформування правової свідомості, що в свою чергу спрямований на забезпечення розвитку України, як сучасної демократичної держави.

  "Робота міністерства на сьогодні має вектор реформ та інновацій, інформацію про які ми б хотіли донести до органів місцевого самоврядування, тому і переходимо від формальних підходів до ближчого спілкування з людьми на місцях. У зв’язку з цим ми проводимо виїзні наради, збираємо проблематику у сфері державної реєстрації та намагаємося сприяти її вирішенню на нашому рівні", - зазначила Ольга Тимощук.

  У ході наради присутні розглянули низку правових питань у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації громадських формувань, пілотних проектів та інших питань, а також опрацювали механізми їх реалізації.

  Жвава дискусія розгорнулася довкола порядку проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у разі утворення об'єднаних територіальних громад. Це питання набуло особливої актуальності для голів сільських та селищних рад до складу яких входять дві та більше територіальних громад. Присутнім донесено детальну інформацію про порядок проведення державної реєстрації актів цивільного стану та інших нормативно-правових документів у межах їх повноважень.

  Також учасники зустрічі детально розглянули питання правових відносин у сфері земельних відносин, порядок державної реєстрації громадських організацій та громадських спілок, їх відмінності, обговорено пілотні проекти Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану "Шлюб за добу" та проведення державної реєстрації свідотства про народження у пологовому будинку. Останній проект успішно реалізується у Балаклійському району вже протягом декількох років.

  "Зустрічі такого формату є досить корисними як для державних реєстраторів, так і для керівників органів місцевого самоврядування. Оскільки саме під час практичної реалізації законодавчих актів виникає досить багато питань, які потребують додаткового роз'яснення фахівцями. Сьогодні ми отримали відповіді на низку відкритих питань та обмінялися здобутим досвідом. Сподіваюся, що ми і надалі будемо співпрацювати з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області у такому форматі", - підсумував Степан Масельський.

IMG 2004IMG 2015IMG 2008


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь