line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині відзначили День Європи

IMG 2072Щорічно у третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. Свято, що символізує мир та єдність європейських держав, розвиток дипломатичної та економічної співпраці у Європі, яка ґрунтується на засадах взаємної ввічливості та демократії. Принагідно сьогодні у Балаклійському районному Будинку культури відбувся тематичний концерт «Україна - це Європа!» за участю керівництва району та учнівської молоді.

   Як символ поєднання європейського товариства ідеями миру та процвітання, до святкової зали внесли Державний прапор України та прапор Європейського Союзу кращі учні Балаклійського ліцею - переможці обласних предметних олімпіад та члени Малої академії наук.
   Традиційно урочистий захід відкрив вітальним словом голова районної державної адміністрації Степан Масельський: «Багатьом із нас хочеться жити як у Європі, але її не потрібно шукати за кордоном, у першу чергу шлях до Європи потрібно починати із самого себе. Адже європейські стандарти життя будуються на принципах взаємоповаги, ввічливості, культурного виховання, та любові до рідної землі. Тому ми, дорослі, повинні зробити все від нас залежне і дати старт, щоб наші діти, наше майбутнє, підхопили сьогоденні прагнення до стандартів життя та успішно їх реалізували на шляху розбудови успішної прогресивної країни. Я щиро сподіваюся, що разом з цим здійсниться моя велика мрія, щоб молодь, яка зібралася у цій залі, в майбутньому мала змогу жити у розвиненій, квітучій та мирній державі Україні», - підкреслив керівник району.
   До теплих привітань долучилися голова районної ради Олександр Літвінов та начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід.
   Цього року День Європи співпадає із періодом завершення 2017-2018 навчального року, вже 25 травня у всіх навчальних закладах району пролунає для учнів одинадцятих класів останній дзвоник. З цієї нагоди та з нагоди відзначення Дня Європи в Україні привітання та подарунки майбутнім випускникам передав депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
   Після урочистого відкриття заходу, відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу-ярмарку учнівських проектів «Мандри по Європі», де були відтворені національні особливості та культурне розмаїття європейських народів.
   Диплом за почесне ІІІ місце у конкурсі отримав Балаклійський ліцей, ІІ місце посіли учні Балаклійського навчально-виховного комплексу, дипломом за І місце нагороджено учнів Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Гран-прі конкурсу «Мандри по Європі» присвяченому святкуванню Дню Європі в Україні отримав Савинський навчально-виховний комплекс.
   Вітаючи переможців, голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив, що наступного року конкурс набуде більш широкого значення і учасники будуть змагатися за можливість поїхати на екскурсію в одну з країн Європи.
   Святкову атмосферу заходу доповнили яскраві виступи найкращих вокалістів Балаклійського району та дитячих танцювальних колективів.

IMG 2045IMG 2051IMG 2063IMG 2093IMG 2078IMG 2102

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь