line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході апаратної наради опрацьовані питання життєдіяльності району

aparatnaСьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

  У ході засідання розглянуто низку соціально-економічних питань, зокрема, проведення ремонту доріг, про хід весняно-польових робіт у районі та завершення 2017-2018 навчального року.

  З 22 по 24 травня учні одинадцятих класів складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходитиме на базі навчальних закладів району: Балаклійської ЗОШ - ІІІ ст. №1 ім. О.Тризни, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та у Балаклійському навчально-виховному комплексі.

  Зокрема, 22 травня буде проведено іспит з математики на базі Балаклійської першої та другої загальноосвітніх шкіл. 24 травня під час проведення зовнішнього незалежного тестування у районі будуть задіяні всі чотири навчальні заклади. Завершиться зовнішнє незалежне тестування 13 червня іспитом з хімії.

  Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що організація проведення ЗНО – 2018 у районі повинна здійснитися на належному рівні.

  "З 22 по 24 травня на наш район покладено досить велику відповідальність – забезпечити проведення зовнішнього незалежного оцінювання не тільки для місцевих випускників, але й для учнів, які прибудуть до нас з інших районів. Таким чином ми повинні подбати не лише про підвіз учнів до пунктів тестування, але й забезпечити високий рівень безпеки учасників ЗНО безпосередньо під час складання іспитів", - зауважив Степан Масельський.

  Також учасники наради опрацювали питання щодо проведення свята останнього дзвоника у районних закладах загальної середньої освіти та підготовки до відкриття позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

  Окремої уваги потребувало питання реалізації медичної реформи у районі. Починаючи з квітня місяця триває кампанія з вибору лікаря, у межах якої кожен пацієнт має обрати свого сімейного лікаря.

  Керівник району акцентував увагу на тому, що за останніми показниками Харківщина займає лідируючі позиції щодо підключення центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-Health та кількості переданих декларацій, це свідчить про те, що деякі лікарі вже наближаються до граничних показників підписаних декларацій.

  "Вже значна кількість громадян нашого району підписала декларації із сімейними лікарями, однак багато хто ще не визначився із вибором свого лікаря, тому необхідність у проведенні інформаційно - роз'яснювальної роботи серед населення існує. Особливу увагу потрібно приділити мешканцям сільської місцевості. Громадяни повинні розуміти, що на сьогоднішній день вони можуть вільно обирати того лікаря, якому вони зможуть стовідсотково довірити своє здоров'я", - підсумував Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь