line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі тривають заходи щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей у 2018 році

IMG 2230Таке питання було розглянуто у ході засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

 

 

 

     Як повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кунденко, за статистичними даними всього у районі нараховується 8054 дитини віку від 7 до 17 років. 7900 дітей планується охопити послугами оздоровлення та відпочинку, що становить 98% від загальної кількості, з них діти пільгової категорії - 5907 осіб.

    У Балаклійському районі мережа оздоровлення та відпочинку налічує 35 закладів. 33 заклади оздоровлення з денним перебуванням дітей, у тому числі позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія", на базі якого буде оздоровлено 960 дітей та дитячий оздоровчий табір санаторного типу на базі санаторію-профілакторію "Факел" ГПУ "Шебелинкагазвидобування", послугами якого буде охоплено 420 дітей. Оздоровлення дітей здійснюватиметься протягом трьох змін. Відповідними комісіями здійснюється обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на предмет готовності до роботи у літній період поточного року.

      Під час проведення оздоровчої кампанії 2018 року значну увагу буде приділено дітям, які потребують додаткової соціальної уваги та підтримки.

  "Оздоровлення дітей визначено одним з пріоритетних напрямків роботи голови області Юлії Світличної у розвитку області, і Балаклійський район підтримує дану ініціативу, - зазначив Степан Масельський. - Ми повинні з батьківською відповідальністю підійти до вирішення питання оздоровлення та відпочинку дітей у літній період, особливо це стосується дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, чиї батьки з певних причин не можуть собі дозволити забезпечити відпочинок дітей в оздоровчих закладах. Також важливо приділити увагу обдарованим дітям, які протягом року досягли високих успіхів у навчанні, адже високий рівень освіченості молоді залежить не тільки від якості навчального процесу, але й від правильно організованого дозвілля учнів."

   Підбиваючи підсумки з даного питання, колегією райдержадміністрації було прийнято рішення доручити відділу освіти райдержадміністрації вжити заходів щодо належних умов ефективного функціонування дитячих пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням з дотриманням вимог чинного законодавства стосовно безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки, організаційного та санітарно-гігієнічного режиму, організувати роботу з попередження травматизму та загибелі на водних обєктах.

    Також з метою організації дозвілля дітей у літній період під час засідання колегії райдержадміністрації було прийнято рішення доручити органам місцевого самоврядування забезпечити функціонування існуючих дитячих ігрових та спортивних майданчиків у житлових мікрорайонах та подбати про їх благоустрій та використання за призначенням.

IMG 2197

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь