line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Французька компанія відкриє 7 надсучасних лабораторій у вишах Харкова

2205svitlПро розширення співпраці щодо розвитку регіону домовилися під час зустрічі 22 травня голова ХОДА Юлія Світлична та керівники двох французьких компаній-інвесторів: Schneider Electric Ukraine та Malteurop Ukraine.

 

 

 

   Вітаючи директорів французьких компаній на Харківщині, голова ХОДА відзначила, що під час попередньої зустрічі за участю Посла Франції в Україні Елізабет Дюмон було досягнуто домовленостей про розширення представництва компаній у регіоні. Цього разу сторони обговорили конкретні проекти, які планують впроваджувати в області.

   «Відомі в усьому світі французькі компанії розширюють співпрацю з Харківською областю. Schneider Electric планує відкрити 7 нових лабораторій у харківських закладах вищої освіти, інвестуючи в науку. Компанія Malteurop перенесе свій головний офіс з Києва до Харкова. Це надасть нам можливість збільшити надходження до бюджету Харківської області, а також розглядати можливі перспективні інвестиції в промисловість Харківщини, - повідомила про досягнуті в ході зустрічі домовленості Юлія Світлична. - Будемо долучати як внутрішній, так і зовнішній бізнес до соціально-економічного розвитку Харківської області».

   Говорячи про причини такої зацікавленості в співпраці з Харківщиною, генеральний директор Schneider Electric Ukraine Михайло Бубнов акцентував увагу на підтримці з боку керівництва регіону.

   «В останні роки ми інвестуємо досить багато коштів у розвиток навчального сектора. У Харківській області працюємо з ХПІ, ХАІ, університетом ім. Бекетова. Відчуваємо велику підтримку, зацікавленість і залученість голови Харківської облдержадміністрації. І це не просто слова. За останні півроку вже відбулися дві зустрічі на вищому рівні: перша - за участю посла Франції. Є не просто зацікавленість наша, як бізнесу та  вишів, але й велика підтримка з боку обласної адміністрації. Працюємо разом, у нас спільні цілі», - відзначив Михайло Бубнов.

   Директор харківського філіалу Malteurop Ukraine Андрій Бутов під час зустрічі розповів про найближчі проекти, які компанія має намір реалізувати на Харківщині.

  «Цього року Харківський регіон найбільшою мірою отримав сертифікаційну програму, за якою ми виділяємо насіння для фермерських господарств, та будемо купувати в цих фермерів уже готовий ячмінь для виробництва нашого солоду. У вересні ми розраховуємо завершити процес приєднання і вже працювати тільки з Харкова, перенісши сюди офіс. Також плануємо взяти участь у будівництві нового елеватора. Почнемо його в найближчі 2 - 3 роки», - повідомив Андрій Бутов.

   Юлія Світлична запевнила представників бізнесу в тому, що компанії можуть розраховувати на підтримку з боку ХОДА – в межах повноважень обласної влади та в рамках закону.

   Також під час зустрічі керівник області та генеральний директор Schneider Electric Ukraine обговорили можливість долучення компанії до реалізації ініційованого Юлією Світличною проекту «Енергія світла».

   «У Харківській області цього року запроваджено великий соціально-економічний проект «Енергія світла». Ми поклали собі за мету за 4 роки провести освітлення в найвіддаленіші населені пункти області», - розповіла голова ХОДА.

   Михайло Бубнов відзначив зацікавленість Schneider Electric у цьому проекті.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь