line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Надходження до районного бюджету за І квартал 2018 року збільшилися на 25, 9%

IMG 2225Про це повідомила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова під час засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації 22 травня.

 

 

 

    Засідання відбулося під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського, за участю голови районної ради Олександра Літвінова, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів органів місцевого самоврядування, начальників організацій та установ району.

   За І квартал 2018 року до зведеного бюджету району надійшло доходів у розмірі понад 309 млн. грн. що на 25,9% більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

  Зберігається загальна позитивна динаміка надходжень доходів загального фонду місцевих бюджетів району. Порівняно з відповідним періодом 2017 року надходження збільшилися на 53,1%, при середньообласному рості – 26%, середньо українському – 23%.

  Кошти районного бюджету, в першу чергу, спрямовувались на оплату праці з нарахуваннями, на медикаменти, на харчування, на оплату енергоносіїв. За рахунок коштів районного бюджету здійснювалися виплати пенсій, стипендій, допомоги та інші виплати населенню, також здійснювалися перерахування місцевим бюджетам. Заборгованість по заробітній платі у районі відсутня.

  Відповідно до наданої інформації, колегією прийнято рішення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, що є головними розпорядниками коштів дотримуватися режиму економного та раціонального використання коштів районного бюджету і здійснювати видатки у межах наявного фінансового ресурсу.

   "Сьогодні завдяки фінансовій децентралізації, яку запровадив Президент України, всі надходження від сплати податків фізичних осіб, рентної плати, оплати за оренду землі залишаються на місцях, також що дає змогу кожній територіальній громаді самостійно визначати пріоритети соціально-економічного розвитку свого регіону, - зазначив голова райдержадміністрації. – Тому наші дії у першу чергу повинні бути спрямовані на розвиток галузей охорони здоров'я, культури та освіти, щоб мешканці Балаклійського району мали змогу жити у розвиненому та процвітаючому регіоні. "

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь