line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Визначено завдання щодо підготовки до нового опалювального сезону

IMG 2202Таке рішення прийнято колегією Балаклійської районної державної адміністрації у ході засідання під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського 22 травня.

 

 

 

   За інформацією першого заступника голови райдержадміністрації В’ячеслава Тищенка, минулий опалювальний сезон пройшов стабільно і без серйозних ускладнень. З метою підвищення ефективності надання послуг теплопостачання до житлового фонду та об`єктів соціальної сфери за кошти районного бюджету виконано низку заходів щодо переоснащення системи теплопостачання у об'єктах соціальної сфери.

    Так, на ХХХІ сесії районної ради виділено кошти з районного бюджету у сумі понад 584 тис. грн. для виготовлення проекту на побудову нової котельні потужністю 2,2 мВт та близько 3,4 млн. грн. на переведення житлових будинків на систему індивідуального опалення у смт Донець.

    З метою зберігання та економії теплової енергії, у закладах освіти, культури та охорони здоров`я у районі здійснено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові, здійснено капітальний ремонт покрівель, переоснащення системи опалення у закладах культури та ФАПах, виконано внутрішні ремонтні роботи

   У межах підготовки до зимового періоду 2018-2019 років, колегією Балаклійської районної державної адміністрації винесено рекомендацію головам органів місцевого самоврядування та керівникам відповідних установ району здійснити низку щодо забезпечення житлового фонду та об'єктів соціальної сфери необхідними матеріалами до нового опалювального сезону.

    "Ми не можемо стовідсотково спрогнозувати, які виклики на нас чекатимуть у новому осінньо-зимовому періоді, але наше завдання – забезпечити всім необхідним організації та підприємства, що відповідають за підготовку до опалювального сезону. Окрема увага буде спрямована на здійснення заходів енергозбереження та енергоефективності, що дозволить не лише зекономити кошти, але й надавати комунальні послуги більш якісно", - підкреслив Степан Масельський.

   У ході роботи колегії значну увагу було приділено питанням оснащення житлових будинків лічильниками холодної води та теплової енергії, виконанню робіт з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, питанням проведення поточного та капітального ремонту системи водопостачання у населених пунктах району, будівництва глибоководної свердловини у смт Андріївка.

  Також були опрацьовані питанням заготовки протиожеледних матеріалів, ремонту і закупівлі відповідної техніки розчищення доріг від снігових заметів у зимовий період та задоволення інших житлово-комунальних потреб населення, проведення ремонтних робіт у районі. З даних питань прийнято відповідні рішення.

  "На сьогоднішній день у межах реформи децентралізації, що запроваджена Президентом України забезпечено передачу повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей - органам місцевого самоврядування та органам виконавчої влади на місцях. Це дозволяє нам самостійно визначати пріоритети соціально-економічного розвитку нашої територіальної громади. Наразі вже успішно реалізовано низку урядових програм, за ініціативи керівника області Юлії Світличної впроваджується програма освітлення населених пунктів "Енергія світла", побудови дошкільних підрозділів на базі закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості, розвитку спортивного життя у регіоні. Зараз Урядом створено всі умови для того, щоб зробити життя для наших жителів кращим та комфортнішим і ми повинні виконати свої обов’язки перед громадянами у повному обсязі", - резюмував Степан Масельський.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь