line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні Степан Масельський провів особистий прийом громадян

IMG 2242 До керівника району звернулася мешканка м. Балаклія з проханням сприяти наданню матеріальної допомоги на проведення ремонтно-відновлювальних робіт у житловому приміщенні, яке зазнало ушкоджень під час надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року.

 

 

   У зв’язку з тривалим лікуванням в стаціонарних умовах поза межами району громадянка не мала змоги вчасно звернутися до компетентних органів за допомогою у відновленні житла. Однак, за наявністю відповідних документів, право на матеріальну допомогу за нею збереглося.

  Під час проведення особистого прийому громадян керівником району прийнято рішення здійснити найближчим часом виїзд експертної комісії до житлового приміщення щоб оцінити обсяги завданих ушкоджень та визначити алгоритм дій щодо вирішення даного питання.

  "Нажаль ми і сьогодні відчуваємо наслідки надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року. Завдяки всебічної допомоги Президента України, Уряду та губернатора області Юлії Світличної у найкоротші терміни в районі було відновлено об’єкти соціальної сфери та житлові будинки, які зазнали ушкоджень. Однак, на сьогоднішній день ще існують приміщення, власники яких за певних обставин не мали змоги вчасно звернутися за наданням матеріальної допомоги для проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Протягом двох днів ми організуємо виїзд експертної комісії щоб оцінити стан помешкання в даний момент і, відповідно до отриманих даних, приймемо рішення яким чином вирішити дане питання", - повідомив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь