line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час проведення свята Останнього дзвоника у районі посилять заходи безпеки

IMG 2245Питання забезпечення безпеки школярів під час проведення свята Останнього дзвоника обговорили на селекторній нараді під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева.

 

 

  Засідання відбулося за участю голови райдержадміністрації Степана Масельського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів та підрозділів ДСНС.

  25 травня 2018 року в усіх закладах загальної середньої освіти у районі, для учнів випускних класів пролунає свято Останнього дзвоника. З метою гарантування безпеки учнів, вчителів та гостей свята під час проведення заходу в усіх школах буде посилено конроль та проведено інструктажі з безпеки життєдіяльності за участю керівників закладів загальної середньої освіти.

  «Ми маємо гарантувати повну  безпеку всім учасникам святкових заходів. Тому кількість сторонніх людей у цей час на території навчальних закладів має бути мінімальною, щоб представники поліції та ДСНС могли без перешкод виконувати свої обов’язки стосовно забезпечення правопорядку та запобігання надзвичайним ситуаціям. Від наших спільних та злагоджених дій залежить безпека та якість проведення свята», - наголосив Анатолій Бабічев.

  У ході наради також було вирішено скоротити час проведення святкових лінійок - до 30-40 хвилин та обмежити на урочистих заходах кількість гостей і запрошених. Представникам правоохоронних органів доручено здійснити ретельне обстеження пришкільної території на виявлення вибухонебезпечних предметів та перебування на території закладів сторонніх осіб.

  Підбиваючи підсумки засідання голова райдержадміністрації наголосив на необхідності посилити заходи безпеки у районі під час проведення шкільних урочистостей та у період святкових днів. Також представникам поліції значну увагу слід приділити дотриманню правил дорожнього руху поблизу навчальних закладів.

  "Свято Останнього дзвоника - одна з найважливіших подій у житті кожного учня, адже цього дня завершується шкільне життя і майбутні випускники стають на шлях до дорослого життя. Тому ми повинні з усією відповідальністю подбати про те, щоб під час проведення урочистостей, всі учасники заходу почували себе у повній безпеці", - сказав Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь