line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час засідання комісії ТЕБ та НС визначено місця масового відпочинку людей

301Нарада відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації В'ячеслава Тищенка, за участю, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, підрозділів ДСНС, установ району та відповідальних осіб райдержадміністрації.

  Відкриваючи засідання В'ячеслав Тищенко наголосив, що з початком літнього періоду виникає потреба здійснити організаційні та практичні заходи щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району, та у місцях масового відпочинку людей.

  На території району визначено три місця масового відпочинку населення на воді –два міських пляжі загального користування та пляж Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Олімпія”.

  Проведено обстеження підводної частини акваторії дна пляжу Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Олімпія” зі складанням акту. Також з відповідними службами укладено договори на обстеження акваторії дна міських пляжів загального користування, на тимчасових рятувальних постах передбачено чергування пловців-рятувальників (матросів-рятівників), у разі необхідності відпочивальникам буде надаватися медична допомога фахівцями.

  З метою гарантування безпеки громадян під час перебування у закладах культури, освіти та відпочинку, відповідними службами та відповідальними особами проводяться інструктажі з протипожежної безпеки та розробляється алгоритм дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

  "Літо – досить неоднозначна пора року. З одного боку – це час активного відпочинку для населення, а з іншого – ризик небезпеки та травмування громадян. Тому ми повинні забезпечувати безпеки вимог протипожежної безпеки, безпеки у місцях масового відпочинку людей та проводити інструктажі з відповідальними особами, щоб наші громадяни почували себе у повній безпеці під час літнього оздоровлення та відпочинку", - підсумував В’ячеслав Тищенко.

IMG 0252304300

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь