line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підведення підсумків посіву сільськогосподарських культур та підготовка до Дня захисту дітей

aparatna naradaТакі питання розглянули сьогодні на апаратній нараді керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

   Досить значну увагу було приділено питанням проведення культурно-розважальних заходів з нагоди відзначення Дня захисту дітей у районі 1 червня.

   "Традиційно, разом із початком найтеплішої пори року, літа, ми відзначаємо не менш яскраве свято – День захисту дітей. Діти – наше майбутнє, це найсвітліше та найдорожче, що є в нашому житті, тому ми повинні цього дня подарувати нашим малюками світлі та незабутні враження", - наголосив Степан Масельський.

   У ході наради було визначено які саме розважальні заходи планується організувати для дітей Балаклійщини 1 червня та обговорено хід проведення ремонту доріг, підготовки до нового навчального року у закладах освіти, моніторингу орендної плати за землю та рівня заробітної плати у сільськогосподарських підприємствах району. Також серед актуальних було питання  підведення підсумків посіву  сільськогосподарських культур у господарствах району.

   Підсумовуючи всі питання, голова району дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та взяв їх виконання на особистий контроль.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь