line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Комп’ютерна техніка для лікарів амбулаторій загальної практики - сімейної медицини

IMG 261320 ноутбуків і 20 багатофункціональних пристроїв сьогодні отримали у користування сімейні лікарі амбулаторій загальної практики – сімейної медицини № 1 та № 2 м. Балаклія, смт Андріївка та смт Донець.

 

 

 

   Нову комп’ютерну техніку медичним працівникам первинної ланки медико-санітарної допомоги урочисто вручила заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко. У заході взяли участь начальник відділу охорони здоров'я Лілія Бабіч, головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Краснокутська та працівники галузі охорони здоров'я.

   IMG 2612"Сьогодні, у межах фінансової децентралізації, що ініційована Президентом України, у нас є можливість працювати над розвитком медичної галузі не лише у місті, але й забезпечувати надання якісних медичних послуг у сільській місцевості. – звернулася до присутніх Валентина Панасенко. - Перед первинною медичною ланкою поставлено нелегке завдання першими розпочати процес реформування медичної галузі, побудувати довірливі відносини з пацієнтами у новому форматі, і ми зі свого боку допомагаємо створити всі належні умови для того, щоб процес реформування галузі охорони здоров'я протікав швидко та ефективно."

   Підготовка структурних підрозділів первинної ланки до роботи в умовах медичної реформи триває вже другий рік поспіль. У минулому році для забезпечення комп’ютерною технікою сімейних лікарів та середнього медичного персоналу первинної ланки медико-санітарної допомоги за рахунок коштів місцевих бюджетів придбано 14 ноутбуків, 6 персональних комп’ютерів, 17 багатофункціональних пристроїв на загальну суму понад 250 тис. грн.

   У поточному році робота з реалізації медичної реформи продовжується, для забезпечення у повному обсязі комп’ютерною технікою працівників першого рівня медичної допомоги з районного бюджету виділено кошти у розмірі 537,7 тис. грн.

   Також, з метою поліпшення умов праці сімейних лікарів у квітні 2018 року 5 нових кросоверів марки "Chery" Tiggo 2" було виділено для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини смт Андріївка, смт Савинці, с. Вербівка, смт Донець та Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Наразі тривають роботи з реконструкції приміщення під розташування АЗПМ у селищі Лагері та здійснюються підготовчі заходи для побудови амбулаторій у смт Савинці і с. Веселе.

IMG 2605IMG 2622IMG 2624


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь