line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Церква має бути відокремлена від держави, особливо - від сусідньої держави-агресора. Президент

-3dceЦе Петро Порошенко заявив під час VII Національного молитовного сніданку, який відбувся в Києві.

 

 

 

 

 

  «Церква має бути відділена від держави, але, в першу чергу – від сусідньої держави, країни-агресора, якій ми не маємо дати права працювати «п’ятою колоною», бо це наша з вами відповідальність за Україну, яку ми любимо понад усе», - сказав Глава держави.

  Підставою для цього Петро Порошенко назвав і агресію Росії проти України. «Єдине, що порушило наш внутрішній мир – це є російська агресія. Грубо порушуючи міжнародне право, підло анексувавши незаконно Крим, напала на сході нашої країни», - констатував Президент та висловив вдячність усім представникам церков, які щоденно допомагають у молитві за армію, за Україну і у вирішенні величезної кількості соціальних проблем, породжених війною.

  Глава держави висловив думку, що з кожним молитовним сніданком Україна стає ближче до Бога, і що сучасна Україна «як повітря потребує Єдиної помісної православної української церкви».

  «Кожен з нас розуміє – без церкви немає держави. Без церкви немає нації. І церква - абсолютно важливий атрибут суверенної, незалежної України. І саме тому ми так молимося і боремося за церкву», - сказав Президент висловивши переконання, що рішення про надання Україні Томосу буде ухвалено.

  «Шість місяців тому ніхто в цій залі уявити не міг, що ми так близько підійдемо до Томосу - Його Всесвятість і Патріарх Константинопольський і Синод слов’янського патріархату має нарешті прийняти рішення щодо надання Томосу щодо помісної церкви великій європейській 45-мільйонній нації – нації українців», - сказав Петро Порошенко.

  «Я абсолютно переконаний, що з нами - воля Божа, з нами - допомога Божа. І з нашою боротьбою, з нашою спільною молитвою український народ має, він заслужив це, він заплатив за це дуже високу ціну, отримати Томос від Вселенського Патріарха і дуже відповідально створити те, чого ми були позбавлені понад трьохсот років. Триста років мріяла наша нація отримати свою церкву і завершити створення незалежної, суверенної, фантастичної, європейської держави Україна», - додав Президент.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь