line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі триває підготовка до нового навчального року та впровадження медичної реформи з вибору сімейного лікаря

rda panorama 1Такі питання опрацювали сьогодні у ході апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району. Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

   Першим до розгляду взято питання ремонту доріг та впорядкування узбіч проїжджої частини у районі. З настанням літньої пори зросла інтенсивність розповсюдження карантинних бур'янів, які захаращують узбіччя доріг, псують зовнішній вигляд ландшафту та шкодять сільськогосподарським культурам. Керівник району дав доручення відповідним установам здійснити заходи виявлення вогнищ карантинних бур'янів та вжити своєчасних заходів із їх локалізації та ліквідації.

   Не менш актуальним було і питання забезпечення безпеки населення міста Балаклії та району, під час знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися у військовій частині А 1352.

   У ході апаратної наради присутніми розглянуто питання підготовки до нового навчального року. Із завершенням 2017-2018 навчального року, у закладах загальної середньої освіти розпочато роботи з облаштування кабінетів відповідно до вимог чинного законодавства та здійснюються ремонтні роботи у приміщеннях шкіл і дошкільних підрозділах району.

   Також було опрацьовано питання проведення управлянням соціального захисту населення інформаційно - роз'яснювальної роботи серед населення у зв’язку зі змінами у процедурі нарахування субсидій та визначено кількість підписаних декларацій у межах національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

   На сьогоднішній день мешканцями району підписано та зареєстровано із сімейними лікарями 24746 декларацій. Такі показники забезпечують медичному закладу КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" 2 рейтингове місце по області. Відповідно до приведених даних, деякі сімейні лікарі вже наближаються до граничної кількості підписаних декларацій.

   Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та взяв на особистий контроль їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь