line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Будемо братися до реконструкції саме тих об’єктів, на які розраховують люди. Юлія Світлична

-9eb5Голова ХОДА окреслила коло важливих рішень, які прийняли депутати обласної ради в ході пленарного засідання 7 червня.

 

 

 

 

  Зокрема, були підтримані декілька ініціатив керівника області Юлії Світличної. Одна з них стосується ремонту обласної лікарні для чорнобильців.

  «Було виділено майже 10 млн грн, диспансер не бачив таких коштів упродовж багатьох років. У закладі буде зроблено все необхідне. Буду особисто контролювати хід ремонтних робіт. Також я долучила до цього питання органи прокуратури щодо контролю над якісним використанням коштів. Будемо працювати, підтримувати чорнобильців не тільки у свята, а й впродовж усього року. Це питання не тільки соціальної справедливості, це питання совісті», - сказала Юлія Світлична.

  Також за ініціативи голови ХОДА виділено додаткові кошти для надання матеріальної допомоги жителям області. 

  «Кількість звернень від жителів регіону на адресу обласної державної адміністрації дійсно збільшилася. Ми не можемо стояти осторонь цих проблем. Ми додатково виділяємо фінансування, цього року збільшуємо його до 45 млн грн. Для того, щоб оперативно надавати допомогу там, де вона дійсно необхідна», - сказала Юлія Світлична. 

  Ще одна підтримана депутатами ініціатива керівника області – виділення коштів на ремонт колектора в Лозовій. До кінця року проблема, яка тягнулася десятиліттями, буде вирішена.

  «Намагаємося приділити увагу кожному району області. Маємо конструктивний діалог з представниками громади і представниками депутатського корпусу. Будемо братися до реконструкції і ремонту саме тих об’єктів, на які розраховують люди, і які ми обіцяли. Тому що обов’язок влади - не словом, а ділом показувати результат», - сказала Юлія Світлична.

  Юлія Світлична відзначила важливість прийнятих у ході сесії програм. Зокрема, програми збереження архітектурної спадщини, яка надасть можливість залучати допомогу міжнародних організацій, інвесторів, і програма безпеки дорожнього руху. 

  «Ми до цього дуже довго йшли. До розробки програм долучили і громадськість, і спеціалістів, і представників влади. Для того, щоб напрацювати єдину концепцію і взятися комплексно до цього питання», - сказала Юлія Світлична.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь