line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Водозабезпечення населених пунктів, ремонт доріг та моніторинг стану посівів

aparatnaТакі питання опрацьовано сьогодні  керівниками структурних підрозділів райдержадміністації та установ району у ході апаратної наради під керівництвом голови районної державної адміністації Степана Масельського. 

 

 

 

   Основним питанням, розглянутим на апаратній нараді, було питання водозабезпечення населених пунктів району. На сьогоднішній день показники рівня опадів є досить низькими, тому існує необхідність моніторингу безперервного водозабезпечення населених пунктів та агропромислових підприємств району для здійснення поливу сільськогосподарських культур. 

   Поряд з цим, у ході наради прийнято рішення здійснювати моніторинг стану посівів у сільськогосподарських угіддях та визначено відповідні заходи догляду за ними. 

   Також детально опрацьовано питання розвитку освіти у районі. Протягом тижня завершується зовнішнє незалежне оцінювання і на черзі підготовка до свята Обдарованих дітей Балаклійщини та вручення випускникам атестатів про повну загальну середню освіту. На сьогоднішній день здійснюються організаційні заходи щодо підвозу учнів району до пунктів тестування у м. Харкові та до проведення випускних вечорів у закладах загальної середньої освіти. 

   У ході апаратної наради присутніми проаналізовано стан проведення поточного ремонту доріг у місті та районі, визначено заходи щодо проведення моніторингу стану пасажирських перевезень, виплати заробітної плати у сільськогосподарських підприємствах району, реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та інше. 

   Підбиваючи підсумки апаратної наради, голова райдержадімінстрації дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь