line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За рахунок державних коштів у районі буде здійснено капітальний та поточний ремонт доріг

999Відповідне рішення прийнято сьогодні у ході ХХХІІІ сесії районної ради VII скликання.

 

 

 

 

 

   На виконання розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної від 30.05.2018 № 347, рішенням ХХХІІІ сесії районної ради місцевим радам буде спрямовано кошти з державного бюджету у розмірі близько 6,5 млн. грн. на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання.

   Так, Балаклійській міській раді – понад 2,1 млн. грн., з них буде здійснено капітальний ремонт дороги по вул. Покровська та поточний ремонт по вул. Шевченка, вул. Грушевського та вул. Некрасова.

   Також за рахунок коштів з державного бюджету буде здійснено поточний ремонт доріг у смт Андріївка по вул. Титова та вул. Підченко. Поточний ремонт дорожнього покриття буде здійснено у с. Гусарівка по вул. Миру та у с. Яковенкове по вул. Кравченка. Разом з тим, виділено кошти на проведення капітального ремонту доріг у смт Савинці по вул. Шкільна від б. № 3 до б. № 5, у с. Петрівське по вул. Соборна (колишня вул. Свердлова) від будинку № 1 до будинку № 69.

   Капітальний ремонт дорожнього покриття також буде проведено у смт Донець по вул. Спортивній, ремонтні роботи проводитимуться на ділянці дороги від перехрестя з вул. Лікарняною до перехрестя з вул. Куликова.

   Під час сесії районної ради прийнято рішення за рахунок фінансових надходжень з місцевих бюджетів району спрямувати відповідну субвенцію обласному бюджету у розмірі понад 2,3 млн. грн. на ямковий ремонт автодоріг Балаклія-Бригадирівка, Балаклія-Яковенкове, Слабунівка-Теплянка-Крючки, під’їзд до с. Мілова, Шевелівка-Лозовенька, поточний ремонт автодороги Нурове-Гусарівка (в’їзд Вишнева) та 1,8 млн. грн. Службі автомобільних доріг України у Харківській області на поточний ремонт автодороги загального користування державного значення «Шевченкове-Балаклія-Первомайский-Кегичівка».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь