line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За кошти районного бюджету буде здійснено підвищення кваліфікації вчителів та побудовано котельню

555Рішення про спрямування відділу освіти районної державної адміністрації майже 4 млн. грн. ухвалено під час ХХХІІІ сесії VII скликання районної ради 12 червня.

 

 

 

   Кошти з обласного бюджету виділено з метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», зокрема, облаштування початкових класів матеріально-технічною базою відповідно до вимог чинного законодавства.

   Також буде здійснено підвищення кваліфікації працівників закладів загальної середньої освіти, оснащено кабінети інклюзивно-ресурсних центрів матеріалами для навчання, придбано обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, у тому числі й електронних фліпчартів та мобільних стендів до них для шкіл з навчанням мовами національних меншин та інше.

   З метою реалізації Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2018-2022 роки в районному бюджеті передбачено кошти на поточне утримання закладів освіти та проведення в них капітальних робіт, поряд з тим передбачено видатки на придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання у закладах освіти в межах районної Програми «Інформаційні та комунікаційні технології в навчальних закладах Балаклійського району на 2016-2020 роки».

   Також передбачено кошти в сумі біля 265 тис. грн. переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

   Так, за обласні кошти та кошти місцевого бюджету в межах реалізації проекту "Нас паркан оберігає, до порядку нас привчає" на території Морозівської ЗОШ буде виконано поточний ремонт паркану, а учні Протопопівського НВК отримають у користування сучасний дитячий майданчик у рамках проекту "Щасливі діти – щаслива країна".

   З метою покращення умов перебування учнів у закладах загальної середньої освіти під час навчального процесу, депутатським корпусом районної ради ухвалено рішення спрямувати понад 9,1 млн. грн. на поточне утримання навчальних закладів, придбання предметів довготривалого користування та будівництва блочно-модульної котельні для опалення ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у смт Донець.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь