line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У поточному році буде відремонтовано будинки та освітлено вулиці

osvitlenyaРішення про спрямування коштів з районного бюджету місцевим радам ухвалено під час ХХХІІІ сесії районної ради 12 червня.

 

 

 

 

   Так, за рахунок виділених коштів будуть продовжуватися роботи з відновлення фасадів житлових будинків у м. Балаклія по вул. І. Франка № 18 та № 12, триватимуть роботи по вул. Газовиків № 21 і № 23. Додатково виділено кошти на відновлення фасадів, димарів і відмостків багатоквартирного житлового будинку по вул. І. Франка № 9 у м. Балаклія.

   Також капітальний ремонт покрівлі з використанням профлиста буде проведено у багатоквартирному житловому будинку в смт Савинці по вул. Шкільна, 3а.

   Понад 7 млн. грн. спрямовано Донецькій селищній раді на проектні роботи з реконструкції системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків та будівництва (посилення) існуючих газопроводів у населеному пункті, особливо існуючих газопроводів низького тиску.

   З метою підвищення безпеки та комфорту громадян у населених пунктах району, в ході пленарного засідання депутатами районної ради прийнято рішення виділити близько 300 тис. грн. для поточного ремонту вуличного освітлення в с. Залиман по вулицях: 1-го Травня, Підлісній, Шосейній, провулках: Садовому, Донському, Шкільному, Шевченка. Також за кошти районного бюджету буде придбано необхідні матеріали для вуличного освітлення та поточного ремонту колодязів з благоустрою у с. Морозівка.

   У ході ХХХІІІ сесії районної ради виділено кошти Чепільській сільській раді на проведення організаційних заходів щодо проведення капітального ремонту Чепільськоо сільського клубу та здійснення поточного ремонту частини водогону по вул. Миру у с. Шевелівка.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь