line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степана Масельського просили надати роз'яснення щодо отримання житлових субсидій

IMG 2921Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян.

 

 

 

 

   У ході проведення прийому до Степана Івановича звернулася мешканка смт Донець з проханням надати роз’яснення щодо нарахування субсидії внутрішньо переміщеним особам, які винаймають житло та не були офіційно працевлаштовані протягом останніх 6 місяців. Відповідно до чинного законодавства, у розрахунок середньомісячного доходу може братися розмір трьох прожиткових мінімумів у разі, якщо особа не працює та не перебуває на обліку у центрі зайнятості, але за умови, що зі встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб обов'язково буде сплачено єдиний соціальний внесок.

   Голова району розглянув звернення та доручив начальнику Управління соціального захисту населення райдержадміністрації надати детальне роз’яснення громадянці з даного питання.

   "У зв’язку з новими правилами призначення субсидії кожне звернення потрібно розглядати індивідуально, оскільки зараз існує безліч нюансів, які потрібно враховувати під час процедури призначення субсидії. Тому дане питання повинні опрацювати безпосередньо фахівці у справах призначення субсидії громадянам", - зазначив Степан Масельський.

   Також до голови райдержадміністрації зверталися громадяни з пропозиціями щодо благоустрою міста та населених пунктів району.

   Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Степан Масельський взяв під особистий контроль.

IMG 2920IMG 2923

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь