line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА провела зустріч із послом Королівства Нідерланди в Україні

thumb-newsЮлія Світлична та Едуард Хукс позначили перспективи подальшого розвитку співробітництва Харківщини та Нідерландів.

 

 

 

 

   Зокрема в ході зустрічі йшлося про співробітництво в агросекторі, промисловості, освіті та ІТ-сфері. Також керівник області запропонувала Надзвичайному та Повноважному Послу Королівства Нідерланди в Україні розглянути можливість відкриття почесного консульства в Харкові та перспективи відкриття прямих авіарейсів Харків – Амстердам.

   «Нідерланди – це країна з 6-ю економікою в Європейському союзі. Наш зовнішньоторговельний оборот з цією країною зріс на 35%, але ми бачимо подальшу перспективу та вважаємо, що це тільки початок співробітництва, - відзначила голова ХОДА. - Будемо працювати над тим, щоб найближчим часом запропонувати харківським підприємцям нові проекти у сфері агропромислового комплексу, переробної та хімічної промисловості».

  Едуард Хукс, який 13 червня вперше відвідав Харківщину, відзначив, що наш регіон добре відомий у Нідерландах, адже саме тут базувалася збірна країни з футболу під час Євро-2012. Він також відзначив велику допомогу, надану керівництвом області під час трагічних подій, пов’язаних із катастрофою рейсу МН17. Говорячи про подальший розвиток двосторонніх відносин, пан посол відзначив перспективи у сфері агробізнесу та використання голландського досвіду виробниками насіння.

   «Я б із задоволенням приїхав до східної України з делегацією представників голландських компаній і фермерських господарств, щоб подивитися, які тут є можливості для розвитку бізнесу. Те ж саме стосується і підприємств хімічної галузі», - сказав Едуард Хукс.

   Юлія Світлична запропонувала пану послу разом із бізнес-делегацією своєї країни відвідати Міжнародний економічний форум та Великий слобожанський ярмарок, які відбудуться в Харкові у вересні.

   «Сподіваюся, що ваш перший візит стане гарною запорукою нашої подальшої співпраці», - відзначила голова ХОДА.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь