line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У поліклінічному відділенні БЦКРЛ розпочав роботу сучасний цифровий рентгенівський апарат

IMG 3036Напередодні професійного свята Дня медичного працівника, голова райдержадміністрації Степан Масельський відвідав поліклінічне відділення КЗОЗ БРР «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», де ознайомився з роботою стаціонарного цифрового рентгенівського апарату на 3 робочих місця. Апарат придбано за бюджетні кошти вартістю близько 9 млн. грн. для рентгенологічного відділення.

   У закладі охорони здоров`я вже  працює цифровий флюорограф на 1 робоче місце для скринінгового обстеження населення на легеневу патологію, також функціонує мамограф, який забезпечує скринінгове дослідження молочних залоз у жінок. 

   З метою впровадження медичної реформи та в умовах фінансової децентралізації, яку запровадив Президент України та активно підтримує керівник області Юлія Світлична у Балаклійському районі відбувається поповнення матеріально-технічної бази як у сільських закладах охорони здоров‘я, так і у відділеннях районної лікарні.  

   Апарат призначений для проведення всіх видів досліджень, які використовуються у загальній рентгенології. 

   Класична комплектація рентгенапарата на 3 робочих місця забезпечує цифровий та аналоговий режим роботи,  простоту і зручність використання,  високу якість отриманих зображень і рентгенознімків. Наявність такого приладу у закладі охорони здоров`я нашого району дасть змогу виявляти у ході дослідження захворювання на ранній стадії та сприятиме підвищенню рівня здоров`я серед населення.

IMG 3042IMG 3049IMG 3029


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь