line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Для спортсменів Балаклійщини збудовано сучасний спортивний майданчик та придбано новий автобус

IMG 3147Свято відкриття сучасного спортивного майданчику сьогодні зібрало чисельну кількість спортсменів нашого району, учнівську молодь та прихильників спортивного життя. Захід відбувся за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

   «Сьогодні розпочинає свою роботу сучасний багатофункціональний спортивний майданчик, відкриття якого з нетерпіннямIMG 3106
чекала вся спортивна родина Балаклійщини. Ми сподіваємося, цей сучасний багатофункціональний майданчик слугуватиме хорошою базою для вдосконалення спортивних навиків наших юних спортсменів та сприятиме популяризації здорового способу життя у районі серед молоді», - зазначив Степан Масельський. 

    Багатофункціональний спортивний майданчик загальною площею 1575 метрів квадратних збудований на базі Балаклійської ЗОШ 1 ім. О. А. Тризни за кошти районного бюджету. Збудований за новітніми технологіями і пристосований до занять футболом,  волейболом та баскетболом у літній час, а також до катання на ковзанах та хокею взимку. Надсучасне покриття з гумової крихти дозволяє використовувати площу спортивного майданчику впродовж усього року. 

   На базі майданчику будуть проводитися  уроки фізичної культури для школярів та секції з літніх і зимових видів спорту. 

IMG 3104Не менш важливою подією для спортсменів Балаклійщини стало вручення ключів від нового сучасного автобуса «Рута», який придбано за кошти районного бюджету для потреб балаклійських спортсменів. 

«Балаклійські спортсмени протягом останніх років досягли значних висот у галузі спорту. Наш район активно бере участь у Спартакіадах з видів спорту не лише у межах області, але й по всій Україні, тому ми зі свого боку вважаємо за потрібне сприяти розвиткові спортивного життя на Балаклійщині. Завдяки фінансовій децентралізації та надійній підтримці з боку голови ХОДА Юлії Світличної, у нас є реальна можливість розвивати спортивну галузь у нашому районі, відкривати нові можливості для наших спортсменів та робити Балаклійський район сучасним та комфортним для життя», - резюмував Степан Масельський.

IMG 3110IMG 3125IMG 3137


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь