line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині відзначили День медичного працівника

IMG 3180Напередодні професійного свята Дня медичного працівника для працівників галузі охорони здоров`я у районному Будинку культури відбувся святковий концерт. Привітати медичних працівників району завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обалсної ради Анатолій Русецький.

IMG 3156«Сьогодні ми маємо за честь привітати тих, хто щодня дбає про наше здоров’я, хто щохвилини рятує життя наших громадян та своєю самовідданою працею і людяністю надихають кожного пацієнта до одужання, - звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Степан Масельський. – Сьогодні ми ознайомилися з роботою сучасного цифрового рентгенівського апарату та взяли участь у відкритті після капітального ремонту відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, але це лише початок у розвитку медичної галузі в районі. Завдяки реформі децентралізації, що ініційована Президентом України та всебічній підтримці з боку голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної, ми маємо всі фінансові можливості для того, щоб галузь охорони здоров’я на Балаклійщині розвивалася, а медичні заклади і надалі поповнювалися сучасним інструментарієм.»

   До теплих побажань долучилися голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. 

   Під час урочистого концерту керівництвом району були відзначені кращі працівники КЗОЗ БРР « Балаклійська центральнаIMG 3167клінічна районна лікарня»:

-Калайда Світлана Миколаївна - заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності;

-Камишан Ірина Володимирівна - лікар-інфекціоніст поліклінічного відділення;

-Козел Володимир Михайлович - головний бухгалтер;

-Котелевець Ігор Миколайович - медичний працівник відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

-Лісунова Тамара Федорівна - лікар стоматолог дитячого стоматологічного відділення;

-Нестюк Юлія Михайлівна - старша сестра медична інфекційного відділення;

-Бондаренко Юлія Павлівна - сестра-господиня інфекційного відділення;

-Ковалівська Наталія Анатоліївна - статист медичного інформаційно-аналітичного відділу;

-Ніконенко Жанна Миколаївна - дезінфектор відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги;

 

IMG 3181Також нагороди отримали кращі працівники КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:

-Рябко Валентина Миколаївна - завідувачка, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт. Савинці;

-Скалицька Олена Олександрівна - авідувачка, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 м. Балаклія;

-Шенцова Ольга Миколаївна - лікар-акушер-гінеколог жіночої консультації;

-Старченко Віра Дмитрівна - завідувачка (сестра медична) фельдшерсько-акушерського пункту с. Явірське;

-Таран Юлія Олександрівна - завідувачка (фельдшер) фельдшерсько-акушерського пункту с. Залиман;

-Хомякова Олександра Сергіївна - лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2 м. Балаклія.

   У подарунок для тих, хто завжди стоїть на варті нашого життя та здоров’я, зі святкової сцени лунали веселі пісні у виконанні народного хору «Джерело» та вокалістів Балаклійщини, запальними танцями чудовий настрій медикам напередодні професійного свята подарували дитячі творчі колективи та інші аматори художньої самодіяльності району.

IMG 3198IMG 3232IMG 3236


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь