line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Міст у місті Балаклія завершать ремонтувати наступного тижня

thumb-newsDПро це повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

 

 

 

 

 

   «Державним підприємством «Дороги Харківщини» продовжуються роботи з поточного та експлуатаційного ремонту доріг у Харківській області. Закінчені роботи по Дергачівському району (під’їзд до с. Руська Лозова), розпочаті роботи по Богодухівському району (дорога Богодухів – Павлівка – Гути). У самому Богодухові на вул. Шевченка виконані роботи з підготовки основи, закінчено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, 15 червня плануємо закінчити вкладання верхнього шару асфальтобетону», - сказав Ігор Турченко.

   Також, за його інформацією, розпочаті роботи по Чугуївському району – на під’їзді до селища Червоний Колодязь. Виконані роботи з підготовки основи, облаштовано вирівнюючий шар покриття, планується початок робіт із влаштування верхнього шару.

   «Розпочаті роботи в Шевченківському району. На дорозі Шевченково – Великі Хутори йде зараз фрезерування. Наступного тижня плануємо розпочати роботи з  укладки асфальтобетону, - сказав Ігор Турченко. -  Наступного тижня розпочнуться роботи в Кегичівському, Сахновщинському та Лозівському районах». 

   З експлуатаційного утримання роботи тривають в кожному районі нашої області. Щоденно працює до 37 бригад. Укладається близько 450 тонн асфальтобетону. 

   «Зокрема, роботи ведуться по Краснокутському району (Качалівка – Костянтинівка), Зміївському (Зміїв – Мохнач), Харківському (Харків – Липці – Борисівка). 
Наступного тижня будуть завершені роботи з ремонту моста в м. Балаклія. Після цього почнуть приводити до ладу міст у Барвінковському районі.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь