line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині будують нову амбулаторію

ambylaРоботи з реконструкції будівлі під медичний заклад йдуть повним ходом.

 

 

 

 

 

   Нова амбулаторія з’явитьcя в мікрорайоні Лагері. На ці цілі з районного бюджету було виділено більше 3 млн грн. 

   «У мікрорайоні Лагері амбулаторії немає. Жителям доводиться їздити до медичного закладу в центр Балаклії. А це не зовсім зручно. Тому керівництво району пішло назустріч та виділило необхідні кошти на реконструкцію будівлі під амбулаторію. З появою медичного закладу жителі Лагерів зможуть отримати всі види необхідного медичного обслуговування за місцем проживання», - сказала начальник відділу охорони здоров’я Балаклійської РДА Лілія Бабіч. 

   За словами Лілії Бабіч, реконструкцію планують завершити до вересня. 

   «У сімейній амбулаторії №3 м. Балаклія будуть приймати 2 сімейних лікаря, лікар-педіатр, гінеколог. У медичному закладі буде денний стаціонар на 10 ліжок, маніпуляційний та кабінет для щеплення дітей і дорослих. Також тут буде розташований  аптечний пункт, якого у мікрорайоні поки що не було», - сказала головний лікар Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Краснокутська.

   Як пояснив голова Балаклійської РДА Степан Масельський у районі буде відкрито ще одну амбулаторію. Роботи фінансуються з обласного бюджету.

   «Кошти були виділені за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної. У селищі Донець буде капітально відремонтовано амбулаторію. У населеному пункті проживає майже 10 тисяч жителів. Я думаю, що роботи проведемо цього року», - сказав Степан Масельський.

   Окрім того до кінця року на Балаклійщині за державний кошт буде побудовано дві амбулаторії: в селищі Савинці та селі Веселе. Крім всіх необхідних приміщень для амбулаторії, там планується розміщення квартир для лікарів. 

   «Це для нас дуже важливо. Адже є проблема в кадрах. Особливо в населених пунктах нашого району. Тому ми думаємо, що це дасть нам можливість залучити молодих спеціалістів», -  сказала Лілія Бабіч.

   Нагадаємо, у березні була відкрита амбулаторія у селищі Нафтовиків.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь