line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг та підготовка закладів освіти у районі до нового навчального року

aparatnaТакі питання сьогодні розглянули керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району у ході апаратної наради під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

   Особливу увагу керівник району приділив питанням утримання і поточного (ямкового) ремонту доріг у районі. Рішенням ХХХІІ ( позачергової) сесії районної ради з районного бюджету виділено кошти у розмірі близько 2,5 млн. грн. Службі автомобільних доріг у Харківській області на поточний ремонт автодороги  «Шевченкове - Балаклія - Первомайськ - Кегичівка», що проводитимуться у районі вул. Новоселівка. Наразі серед провідних завдань району проводити моніторинг освоєння відповідною організацією виділених коштів та проведення ремонтних робіт на даній ділянці автодороги.

   У ході апаратної наради присутніми опрацьовано питання підготовки закладів освіти до нового навчального року. Наразі практично завершені роботи з реконструкції частини приміщення Залиманської ЗОШ під розташування в ній дитячого дошкільного підрозділу, здійснюються роботи з підготовки до реконструкції приміщення загальноосвітньої школи під розташування в ньому дошкільного підрозділу у с. Яковенкове. Також проводяться організаційні роботи з капітального ремонту покрівлі у Балаклійській ЗОШ № 1 ім. О. А. Тризни, проводяться поточні ремонти у закладах загальної середньої освіти району. Актуальним залишається питання підготовки до відзначення районного свята вшанування обдарованої молоді Балаклійщини та проведення випускних вечорів.

   Також у ході засідання присутніми було опрацьовано питання підготовки до збору ранніх зернових культур, проаналізовано хід проведення у районі національної кампанії з вибору сімейного лікаря "Лікар для кожної сім'ї", реалізації Урядової програми "Доступні ліки" та інше.

   Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Степан Масельський дав доручення з даних питань керівникам відповідних структур райдержадміністрації та взяв під особистий контроль їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь