line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми сподіваємося, що найближчим часом мешканці Балаклійського району матимуть змогу слухати радіо у новому форматі. Степан Масельський

IMG 3314Сьогодні виїзний особистий прийом громадян у с. Шевелівка провів голова райдержадміністрації Степан Масельський. До керівника району зверталися мешканці населеного пункту з питань надання матеріальної допомоги на лікування та покращення роботи радіоприймачів у приватних домогосподарствах. 

 

   Так, під час особистого прийому громадян Степан Іванович отримав звернення від жительки с. Шевелівка з проханням сприяти забезпеченню безперебійної роботи проводового радіо у приватному будинку. У зв’язку із застарілою дротовою мережею за допомогою якої здійснюється місцеве радіомовлення, виникають перебої зі стабільною передачею даних, а тому часто радіослухачі замість ранкових випусків новин чують лише тишу.

   «Сьогодні, в у мовах розвитку інформаційного суспільства, кожен громадянин має потребу оперативно отримувати корисну та змістовну інформацію про події як в Україні, так і на території нашого району. Саме тому наразі ми працюємо над тим, щоб відійти від проводового радіо та забезпечити на теренах Балаклійського району звучання місцевого радіомовлення у FM - діапазоні. Наразі місцевою телерадіокомпанією вже подано документи на отримання відповідної ліцензії та проводяться організаційні заходи із впровадження мовлення територіальних громад. Ми сподіваємося, що найближчим часом мешканці Балаклійщини матимуть змогу слухати радіо у новому форматі», - зазначив Степан Масельський.

IMG 3308IMG 3310IMG 3316


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь