line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі тривають ремонтні роботи доріг комунальної власності

IMG 3323Про хід проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності у районі звітував начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситнік під час семінару- наради 21 червня.

 

   Засідання відбулося під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського, за участі голови районної радиIMG 3325Олександра Літвінова, керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради та установ району.

   За рахунок коштів місцевих бюджетів у поточному році заплановано виконати ремонт комунальних доріг у населених пунктах району на загальну суму близько 18,7 млн. грн. На сьогоднішній день частина коштів уже освоєна та здійснено ремонт доріг комунальної власності у м. Балаклія, смт Андріївка, смт Донець та смт Савинці та інших населених пунктах району.

   У повному обсязі виконано заплановані роботи з ремонту доріг комунальної власності Вербівською, Вишнівською, Гусарівською, Пришибською, Чепільською, Шевелівською сільськими радами.

   Також проводяться організаційні заходи для проведення ремонту доріг комунальної власності Веселівською, Лозовеньківською, Морозівською, Новогусарівською, та Протопопівською сільськими радами.

IMG 3324"На сьогоднішній день, завдяки реформі децентралізації, що ініційована Президентом України, активно впроваджується Урядом та, безпосередньо, губернатором Юлією Світличною, ми маємо достатній фінансовий ресурс для того щоб забезпечити контроль та належне виконання ремонту доріг нашого району. Тому ми повинні докласти максимальних зусиль, щоб всі дороги комунальної власності були відремонтовані у визначені терміни", - зазначив Степан Масельський.

   За рахунок субвенції з державного бюджету на проведення капітальних та поточних ремонтів доріг комунальної власності буде здійснено капітальний ремонт дороги у смт Савинці по вул. Шкільна від б. № 3 до б. № 5, у с. Петрівське по вул. Соборна (колишня вул. Свердлова) від будинку № 1 до будинку № 69. Капітальний ремонт дорожнього покриття також буде проведено у смт Донець по вул. Спортивній, ремонтні роботи проводитимуться на ділянці дороги від перехрестя з вул. Лікарняною до перехрестя з вул. Куликова. Найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт дороги по вул. Покровська у м. Балаклії.

   Триває підготовка до проведення поточного ремонту доріг за рахунок державних коштів у м. Балаклія по вулицях Шевченка, Некрасова, Грушевського. Також буде відремонтовано дороги у с. Гусарівка по вул. Миру, с. Яковенкове по вул. Кравченка, а також у смт Андріївка по вул. Титова та вул. Підченко.

   Ремонтні роботи планують завершити до 1 жовтня поточного року.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь