line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Правом на пільговий проїзд можна скористатися у будь-який день тижня

IMG 3330Про це повідомив начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Олександр Ситнік сьогодні під час семінару – наради з керівниками органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

 

   Рішенням районної ради від 12 червня 2018 року визначено Порядок здійснення пільгових перевезень за талонною системою, окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійському районі, що здійснює ТОВ «Авто-ОВІ». Згідно нового Порядку, починаючи з 1 липня поточного року громадянин може скористатися правом пільгового проїзду у будь-який день тижня, у той час як раніше пільгове перевезення пасажирів здійснювалося лише один раз на тиждень – щосереди.

   Правом на безоплатний проїзд автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійському районі можуть скористатися пенсіонери за віком, ветерани праці, діти війни, діти віком від шести років з багатодітних сімей, особи з інвалідністю та інші пільгові категорії громадян визначенні Законами України.

   Право на використання талону мають лише ті громадяни, яким надано право на пільговий проїзд, та видано талон. Талон без відповідного документа, що підтверджує право на пільгу, не вважається дійсним та не дає право на пільговий проїзд. Також слід зауважити, що на талоні має бути відтиск печатки міської, селищної, сільської рад та підпис посадової особи, відповідальної за видачу талонів.

   Оформити право на використання талонів громадяни можуть за зверненням до міської, селищної та сільської рад за місцем реєстрації із відповідною заявою та довідкою, що підтверджує право на пільговий проїзд. Видача талонів буде щомісяця з 25 по 30 число на підставі пред'явленого особистого документу,  що підтверджує право на пільги і паспорту.

   Талони дійсні протягом місяця, зазначеного в талоні. Одному пільговику талони видаються у кількості 8 шт. на 4 поїздки  на місяць у прямому та зворотному напрямку.

   У разі, якщо громадянину необхідно здійснити поїздку до населеного пункту району, до якого не пролягає приміський автобусний маршрут від місця його реєстрації, йому можуть бути видані до основного додаткові талони із зазначенням пунктів відправлення та прибуття в прямому та зворотному напрямку.

Талонами пільговик може скористатися в будь-який зручний для нього день.  Компенсація за невикористані талони не виплачується та у разі втрати талонів, їх видача не поновлюється.

"Питання організації пільгових перевезень у районі тривалий час залишалося відкритим для нас. Раніше днем, коли громадяни мали змогу скористатися правом на пільговий проїзд, було визначено середу. Однак на практиці ми переконалися, що це викликає деякі незручності як для перевізника, так і для пасажирів. В умовах реформи децентралізації, що ініційована Президентом України та активно впроваджується Урядом, і надійної підтримки з боку губернатора області Юлії Світличної, ми маємо всі необхідні ресурси та повноваження на місцях задля того, щоб покращити якість життя наших громадян. Тому компетентними органами влади було прийнято рішення запровадити талонну систему пільгових перевезень у районі. Це дасть змогу громадянам вільно обирати день для здійснення поїздок, а також зробить їх більш комфортними", - підсумував Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь